jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO DANCE Rudimental x Tom Walker, Chris Odd, Tujamo, Bemy

PROMO DANCE Rudimental x Tom Walker, Chris Odd, Tujamo, Bemy

W dzisiejszym przeglądzie dotyczącym muzyki lżejszej mamy więcej muzyki pop, ale tej tanecznej. Artyści i producenci na świecie poszukują i eksperymentują, czego najlepszym przykładem jest formacja Rudimental, która właśnie przedstawia swój nowy kawałek z Tom Walker. Kiedyś robili drum’n’bass, teraz pop.  A oprócz nich polecamy nowe promo od: Chris Odd, Tujamo i Bemy > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

To już trzeci utwór z ich długo wyczekiwanego albumu Toast To Our Differences.  Wokalnie Rudimental wspomaga Tom Walker. Piosenka „Walk alone” ma balladowy klimat i łatwo wpadającą w ucho melodię, ale został do niej dołożony lekki taneczny beat, co na pewno jest wielkim plusem, przynajmniej dla nas.

26-letni Tom Walker pochodzi z Glasgow w Szkocji. Popularność zdobył  dzięki piosence Leave a Light On, która znalazła się w Top 10 w Wielkiej Brytanii, a i u nas zostałą zauważona. Album Toast To Our Differences zostanie wydany na początku 2019 roku. Usłyszymy tam gościnne wystąpienia kilku gwiazd, takich jak Rita Ora czy James Arthur.

 


Utwory latynoskie są ciągle trendy, dlatego polecamy jeden taki. Chriss Odd to DJ i producent z Holandii, który z wyczuciem robi takie proste kawałki reggaeton.

 


Producent House taki jak Tujamo bierze sie za reggaeton?! Utwór „Say what You wanna” w całości brzmi dość banalnie, ale może się podobać.

 


Utwór Bemy zaczyna się od gwizdu, co już sugeruje jaki to będzie utwór. I tak pogobnie i..tanecznie jest dalej. All I need is just a friend to najnowszy singiel zespołu BEMY! Kawałek powstał w ramach współpracy zespołu z marką IBIS. Inspiracją do utworu była wspólna podróż po Europie dwójki założycieli zespołu – to  Mattia i Elie Rosinski wraz ze zwycięzcami konkursu Get to Sziget.
Premierowo utwór można było usłyszeć podczas występu BEMY na festiwalu Sziget w Budapeszcie a teraz jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.
Rok 2018 to dla zespołu wyjątkowy czas, bo oprócz pracy nad nowym materiałem, BEMY supportowali dwa wyprzedane koncerty Eda Sheerana w Warszawie. Obecnie przygotowują się do grudniowego koncertu w Londynie, na którym zaprezentują nowy materiał.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze