Le Cheval Fandango promo remix

I znów ten Hugel. W innym artykule z tego tygodnia znajdziecie inną jego znakomitą produkcję. W tym tygodniu nie brakuje premierowych remiksów. Wybraliśmy jednak tylko trzy ATB, Dermot Kennedy i Le Cheval. Polecamy szczególnie ten ostatni, na razie tajemniczy projekt z Francji. Utwory już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

I znów znakomita robota Hugel. Remiksował już właściwie dla wszystkich topowych artystów tanecznej sceny. Teraz zajął się czymś mniej znanym. Le Cheval to na razie taki nieco tajemniczy projekt trzech producentów.

“Fandango” to nazwa legendarnego konia wyścigowego we Francji. Sam utwór jest skonstruowany według  prostego pomysłu: melo-deklamacja+prosty, równy rytm i sporo efektów w klimacie tech house. Gry posłuchacie oryginału przyznacie,że te remiksy są ciekawsze. Każdy z tych trzech ma jakieś ciekawe elementy. Ten ostatni – nieco szybszy.

  • HUGEL Remix 04:03
  • D.O.D Remix 03:28
  • Sammy Porter Remix 03:07

 


Remiks tego słynengo kawałka ATB powstał w 2016 roku, ale oficjalnie pojawia się właśnie teraz.  Morten Granau remix nawiązuje do klasycznego brzmienia ATB. Ma klimat z tamtych lat, ale jest nieco podrasowany, aby nie brzmiał retro.

  • Morten Granau Remix 05:50

 


To nagranie jest już sporym hitem także w Polsce, na razie w stacjach radiowych. Dermot Kennedy to irlandzki wokalista o nietuzinkowym głosie. I oto mamy pierwszy oficjalny klubowy remix.  Ten Ven to brytyjski producent, który pojawił się pierwszy raz w naszym serwisie w 2014 roku remiksując hit Klangkarussell “Netzwerk” oraz Lana Del Rey “West Coast”. Ostatnio podpisał kontrakt z labelem  w Universal Music i wydał autorski kawałek “Just about”.  Jego remix “Power over me” to dobra robota, ale zainteresuje tych bardziej wyrobionych odbiorców tech house music.

  • Ten Ven Remix 04:46