moksi Nora en pure le shuuk

Ciekawi was kto zrobił “La la la…” w klimacie EDM, a może szukasz dobrej Trance Music lub dobrej POMPY? Jeśłi tak, przeczytaj ten artykuł, bo polecamy tu taką dobra muzę. Le Shuuk, VOLAC, ANG & KEVU, NUZB & SMKD i najbardziej znany tu – Brohug

Bardzo różnorodna i tym razem big roomowa muza EDM gości na naszych łamach. Dance, Trance czy Pompa. Tak własmnie dają producenci mocniejszej nuty. Kiedyś taki utwór Le Shuuk dedykowany był fanom muzyki Dance, a teraz? To juz prawie mainstreem co udowodniły nam hity Marnik.

Le Shuuk to producent EDM ze Sztuttgartu, w Niemczech. Nazywa się Chris Stritzel. Znamy go m.in. ze współprawcy z Mike Candys i Ummet Ozcan. “Goodbye” to przede wszystkim “la la la la”. Czy takie proste utwory  oparte na EDM, goa trance z prosta linią Dance mają szansę na powodzenie? Tak, pod warunkiem ciekawego pomysłu. Tutaj taki jest, choć za dużo tu słodyczy, bo pojawia się gwizdanie i ten słodki dziecięcy wokal.

 


Tech Housowy kawałek  z pomysłem! Wcale takich dużo nie  ma. Jest pompująco, dobrze dobrane wstawki wokalne i fajne zakrętki. Volac to kolejni producenci z Rosji, którzy maja okazje pokazać się całemu światu, bo opublikował ich label Musical Freedom. Duet tworzą Sasha Gorohov i Stas Moskalev.

 


W podobnym tech-house’owo pompującym stylu podany jest kawałek “Feelin High”. Słychać tu w roli głównej pompę, jest trochę oldschool i sporo ciekawie podanych efektów. Nam podoba się fajnie wykręcony lajt motyw. NUZB to producent z Brazylii. Znamy go z utworu “Lakers, z FTampa, The Otherz & NUZB. SMKD to na razie dość tajemnicza postać, bo dopiero zaczyna.

 


Coraz częściej pojawiają się ciekawe kawałki muzy Trance, która jak już pisaliśmy wcale nie przeszła do lamusa. Oto taki bardzo ciekawy przykład. Ktoś powie, że to kiedyś było, ale naszym zdaniem w utworze “For our People” jest ciekawie. ANG to dwóch Meksykańczyków – Arturo Kahan i Gabriel Haber, a KEVU to duet z Portugalii, który tworzą Jo?o Pedro i Jo?o Rosário

 


Brohug to trio ze Szwecji dobrze nam znane. Tworzą go: Christopher Lunde, John Dahlbäck i Niklas Lunde. “Submarine” to ostra jazda na pompie, ale nie jest to zbyt skomplikowane.  Trochę tu oldschoolowego schematu.

 

Zobacz inne EDM PROMO