tokyo jovani

Znacie jego przede wszystkim z utworu „Keep It To Myself”, który bardzo się u nas spodobał niecałe dwa lata temu. Teraz ten DJ i producent z Litwy powraca w delikatnie japonskim klimacie w utworze”Tokyo”.

Utwór „Keep It To Myself” miał swoją premierę w grudniu 2018 roku. Potem były kolejne niezłe kawałki i sukcesy na listach przebojów w Polsce. Jovani okazał się kolejnym po Dynoro dowodem na to, że na Litwie potrafią robić europejskie hity. Na dole artykułu publikujemy Jovani Top 10, gdzie można sobie przypomnieć inne tytuły i wersje tego artysty, a tu przedstawiamy jego najnowsze dzieło pt. „Tokyo”.

 

„Tokyo” – tytuł prosty – pasujący do prostej – nawet chwilami minimalistycznej aranżacji tego nagrania. Sam tytuł japoński dotyczy tylko tytułu, bo muza od razu pewnie co się wam skojarzy… może z Depeche Mode, może z Yazoo. Dzięki temu lajt motywowi ten kawałek ma szanse szybko zapaść i zostać w uchu.

Jest tu wyrazista główna linia basu, ale nieco inna od większości takich grających basów, jak obecne trendy. I dobrze, bo powoli mamy dosyć takich schematów, bo po prostu    … co za dużo to ….

 

A jeśli nie kojarzysz jeszcze tego producenta zobacz jego pozdrowienia dla Ciebie…

 

Zobacz Jovani Top 10

  1. Jovani feat. Jazzu Keep It To Myself Double Depth & Deeprule Remix
  2. Jovani feat. Jazzu Keep It To Myself Waveshock Remix
  3. Jovani feat. Jazzu Keep it to myself Radio Edit
  4. Jovani feat. Youth Appeal Figure it out Extended Mix
  5. Sono Supersonic Jovani Remix
  6. Jovani feat. John Duff Stop The Show Radio Edit
  7. Jovani feat. Jazzu I Should Have Known Extended Mix
  8. Jovani feat. Youth Appeal Figure it out Radio Mix
  9. Jovani feat. Jazzu I Should Have Known Radio Edit
  10. Jovani Tokyo Radio Edit