Nowości disco-dance, które warto pobrać na weekend…

Podsumowanie karnawału 2020 w muzyce nowości disco-dance
Podsumowanie karnawału 2020 w muzyce DISCO/DANCE

Na tle poprzedniego tygodnia ten nie był aż tak obfity w nowości disco-dance. Ale nie zawsze ilość to znaczy jakość. Znajdziecie jednak w serwisie www.digitaldj.pl sporo nowości disco-dance w różnych klimatach. Tu jedynie opisujemy kilka wybranych.

 

Nowości disco-dance – tu najbardziej ciekawie wyglądają “Kanikuły” Zanoza, które w 11 lat po premierze oryginału mają swój kolejny remiks dopasowany do aktualnych trendów. O “Kanikułach” piszemy w innym artykule.

 

Chociaż teledysk obejrzało już prawie milion osób, to jednak dopiero teraz trafił do naszego serwisu. Mowa o ostatniej produkcji od CLAUDI, czyli “Eksmisja”.
Ta kolejna klubowa propozycja na koncie tej młodej wokalistki wyszła spod pióra Krzysztofa Tatarczuka, który znany jest z ciekawej gry słów.
Dodatkowo wersja Extended ma bardziej “pikantny” charakter, ponieważ pozbawiony jest cenzury (choć nie zupełnie).

 

Trochę humoru w muzyce dance serwuje nam reaktywowana grupa PEWEX. Wiele młodych osób ustawia sobie status na fb “Szlachta nie pracuje”, co było bezpośrednią inspiracją do napisania tego utworu.
Tanecznie, zabawnie, a czasami nawet całkiem “swojsko” – tak można pokrótce opisać numer “Szlachta”.

 

Wśród nowości znalazła się także długo wyczekiwana przez wielu DJ-ów weselnych miks przyśpiewek, za który odpowiedzialna jest grupa BAYER FULL.
“Głęboka studzienka”, “Jarzębino czerwona” czy “Gdybym miał gitarę” to tylko nieliczne wśród kilkunastu biesiadnych hitów zamkniętych w siedmiominutowym utworze.
Idealna propozycja na rozpoczynający się sezon weselny.

Te oraz wiele więcej tanecznych nowości znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów z legalną muzyką – www.digitalDJ.pl