Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Przesłuchaliśmy całkiem sporo premier House i wybraliśmy kilka atrakcyjnych, pod różnymi względami, kawałków. Oto LODATO & Gia Koka, Yvvan Back, Joe Stone & Anton Powers i DeeperLove.

 

 

Pierwszy utwór – ” Blurry ” – mieszanka dance i house – brzmi banalnie tylko pozornie, ale jest przebojowy. Salvatore Lodato, lepiej znany pod pseudonimem LODATO , to amerykański DJ, muzyk i remikser.

 

Najbardziej znany jest ze swojego oryginalnego singla ?HOME? z 2019 roku, który przez trzy kolejne tygodnie uplasował się na pierwszym miejscu listy przebojów US Dance Radio przez trzy kolejne tygodnie. Gia Koka to znana bardzo dobrze wokalistka, np. z utworów Sam Feldt czy Imanbek.

 

Yvvan Back i kolejna znakomita robota! Tym razem jest to utwór “I’m Losing You”, który wyraźnie nawiązuje do stylu retro – vintage, który znamy ach Ofenbach. Świetny charyzmatyczny rockowy wokal. dla nas mega!!! (label HouseU)

 

Anton Powers i Joe Stone to dwóch producentów cenionych za jakość i kreatywność swoich produkcji.  Ich wspólny utwór “Do me right” to taki klasyczny vocal house ze współczesnymi dodatkami brzmieniowymi, m.in. grającym basem.

 

Utwór DeeperLove “Say You Love me” na początku robi wrażenie jakby był jakąś przeróbką, ale nie udało nam się tego zweryfikować na TAK. Jest to kawałek pełen pomysłów. Polecamy! To kolejny tytuł lżejszy jaki oferuje label Playbox, znany przecież z mocnego repertuaru, jak choćby Twoloud.

 

Zobacz inne PROMO HOUSE