Mamma Mia! here we go again

Ten sympatyczny film z przebojami ABBA oglądał prawie każdy, bo oprócz wielkich przebojów była top całkiem zgrabna komedia romantyczna. Teraz powraca ona w nowej odsłonie. Mamma Mia! here we go again powróci 13 lipca na świecie, a wraz z filmem soundtrack czyli muzyka. Polska premiera – dwa tygodnie później.

 

Przygotuj się na śpiew, taniec, śmiech i dużo miłości! Nadciąga premiera ścieżki dźwiękowej do filmu ?Mamma Mia! Here We Go Again? ? kontynuacji fenomenalnego musicalu, który podbił serca widzów na całym świecie. Jeszcze przed debiutem kinowym drugiej części ?Mamma Mia!?, do sklepów i serwisów cyfrowych trafi ścieżka dźwiękowa wyprodukowana przez Benny?ego Anderssona z ABBA. Wydawnictwo ukaże się 13 lipca. Pierwszym singlem jest ?When I Kissed The Teacher? wykonywane przez Lily James i zespół The Dynamos. Zobacz lyric video do ?When I Kissed The Teacher”

 

Polska premiera filmu ?Mamma Mia! Here We Go Again? zaplanowana jest na 27 lipca. W obsadzie ponownie zobaczymy Meryl Streep, Amandę Seyfried, Pierce?a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsg?rda, Julie Walters, Dominica Coopera i Christine Baranski. Dołączyli do nich Lily James, Cher, Alexa Davies, Josh Dylan, Andy Garcia, Jeremy Irvine, Hugh Skinner oraz Jessica Keenan Wynn.

Pierwsza część ?Mamma Mia!? to najbardziej dochodowy filmowy musical wszech czasów. Soundtrack sprzedał się w ilości 7,7 mln egzemplarzy na całym świecie, a w serwisach cyfrowych zanotował 406 mln streamów. ABBA to jedna z najsłynniejszych popowych grup na świecie. Szwedzka grupa sprzedała ponad 385 mln albumów na świecie.

To w ogóle będzie rok ABBA, bo już pisaliśmy, że zespół zamierza się reaktywować.

 

 

Zobacz MAMMA MIA po polsku