Audiosoulz missing

“Missing” to już czwarty autorski utwór naszego rodzimego duetu producenckiego Audiosoulz. Jak zwykle ma swój klimat.  Przy okazji zobacz Audiosoulz Top czyli aktualne podsumowanie ich produkcji wg pobrań didżejów w serwisie www.digitaldj.pl

 

Po ostatnio wydanym coverze “Let the Music play” ten nowy tytuł – “Missing” – od razu skojarzy się ze słynnym klasykiem (Evertthing But The Girl), ale… nic z tych rzeczy. Audiosoulz nagrali autorski kawałek i po prostu nazwali go podobnie. Sami zresztą posłuchajcie, oto on.

 

 

Dirty Rush & Gregor Es najwyraźniej starają się wypracować swoje charakterystyczne brzmienie, co jest trudnym wyzwaniem, ale jak widać wykonalnym.

missing audiosoulz
Audiosoulz (fot.Warner Music)

Jak słychać trzymają się podobnego aranżu i w ogóle całego schematu polegającego m.in. na odpowiedniej obróbce wokalu. Dosłuchać się jednak można nowych elementów brzmieniowych, a więc poszukiwania czegoś nowego – i słusznie, ale chwilami słychać… wykręcony dźwięk, który znamy z utworów Komodo.

Audiosoulz systematycznie i cierpliwie idą do przodu. Ich produkcje doceniło już kilku mega producentów, umieszczając je w swoich setach czy programach, np. Tiësto, David Guetta, Martin Garrix, Afrojack czy Hardwell. Na koncie mają już 35 milionów streamów. To ładny wynik!

“Dancefloor”, wydany w 2019 r. osiągnął ponad 3,2 mln odtworzeń na YouTube, niemal 3,5 mln odsłuchań w serwisach streamingowych, osiągnął 2 miejsce na oficjalnej AirplayChart w Rosji oraz znalazł się w TOP 100 najczęściej wyszukiwanych utworów w aplikacji Shazam na świecie.

Wśród Didżejów najlepiej jednak wypadł do tej pory innych ich utwór. Który? To pokazuje poniższy Audiosoulz Top.

 

Audiosoulz Top (najlepsze pobierania przez DJ’ów)

  1. Let The Music Play Extended Mix
  2. Dancefloor Dirty Rush & Gregor Es Remix
  3. Dancefloor Extended Mix
  4. Dancefloor Radio Edit
  5. Grad Audiosoulz Remix (dla Dawid Kwiatkowski)
  6. Unfollow Extended Mix
  7. Missing Extended Mix