oh! my mind audiosoulz

W porównaniu do swoich wcześniejszych utworów Audiosoulz robią tym razem coś nieco innego. Utwór “Oh! my mind” to bardzo dobra robota producencka. Nie ma znaczenia dla zwykłego słuchacza, ale na pewno pokazuje wysokiej jakości  profesjonalizm duetu.

 

“Oh! My mind” to utwór taneczny, ale jeszcze lepiej go się słucha. Dlaczego tak? O tym nieco niżej, a na początek poznajcie nowy kawałek duetu Audiosoulz.

 

Dokładne wsłuchanie się w “Oh! My mind” pokazuje, że producenci nie poszli na łatwiznę używając, któregoś z szablonów. Wymyślają swoje! To wielki plus w czasach gdzie 95% muzyki brana jest z presetów. Wokal przyzwoity, ale nieco tuzinkowy, bo podobny do wielu słyszanych na rynku. Obawiam się jednak, że przeciętny słuchacz nie dostrzeże tych walorów produkcyjnych. Przydałby się jakaś nieco bardziej mocna (energetycznie) wersja.

Lista rośnie

Dorobek Dirty Rush (Konrad Grela) i Gregora Es (Grzegorz Surzyn) dzięki ich cierpliwej pracy powiększa się znacznie. Dorobek w postacl liczb.

Dotychczasowe przeboje Audiosoulz to już sporo sukcesów czyli sporych liczb streamów.  ?Dancefloor? (Top 100 globalnej listy Shazam, #2 Rosyjskiej AirplayChart), ?Missing? który uzyskał status Platynowego Singla. Dalej ?Never Say Goodbye? – również został tzw. Platynowym Singlem.
“It’s Alright” w serwisie YouTube ma ponad 12 milionów obejrzeń, zaś “Broken” właśnie przekroczyl milion.
Łącznie ich kawałki wygenerowały w serwisach streamingowych ponad 70 milionów streamów.