dynoro 24kgoldn monsters

Każdy temat jest dobry, jeśli mamy ciekawe muzyczne opakowanie. Bajkowo też może być. Mogą więc być i “Monsters” czyli potwory. Tak Dynoro i 24kGoldn zatytułowali swoje wspólner dzieło. Przy okazji zobacz Dynoro Top 10.

 

Slap-houpse’owo, ale po swojemu – tak można by w skrócie opisać “Monsters” – nowy utwór Edvinasa Pechovskisa – producenta z Wilna. Tak, to właśnie Dynoro, który tym razem dobrał sobie do współpracy ciekawego artystę z zupełnie innej części sceny tanecznej. To 24kGoldn.

“Monsters” zaczyna się w stylu prawie akustycznym, by za chwilę błyskawicznie zabrać zaskakującej energii. Slap house’owy riff i szybkie tempo (130 BPM!!), a do tego znakomity rap Golden’a Landis Von Jones’a aka 24kGoldn, który dodatkowo dorzuca “ognia”. Ale skoro jest aktorem … dziecięcym… nie dziwi pojawienie się dziecięcego chóru.

Dynoro nawiązuje do obecnie modnego stylu, świadom jednak, że lepiej robić swoją robotę. Dorzuca sporo  pomysłów extra. Dlatego całość brzmi nieco inaczej od większości aktualnych premier, co należy upatrywać jako PLUS utworu.

Dynoro 2021 monsters
Dynoro (fot. Sony Music)

Ten nowy singiel ?Monsters? to topowa międzynarodowa współpraca z nikim innym jak amerykańską gwiazdą 24kGoldn (?Mood?), która emanuje pozytywnymi wibracjami, energetycznymi rytmami i melodyjnymi bitami trap.

W utworze poskładanym z delikatnych gitar, energetycznych rytmów i dziecięcego chóru, 24Goldn swoim charakterystycznym głosem krzyczy do melodyjnego trapu, walcząc z własnymi demonami. Przecież ” nikt nie powinien bać się potworów, ani pod łóżkiem, ani we własnej głowie ? bez względu na to, jak małe lub duże mogą się na początku wydawać ” – o tym traktuje utwór, trochę w formie bajkowej.

 • ?To jest to, czego naprawdę nie mogłem się doczekać w tym roku. Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wydania, ale uważam, że warto było czekać. Zapomnij o swoich największych lękach, zbierz wszystkie siły i chodźmy razem walczyć z naszymi najstraszniejszymi potworami? – mówi Dynoro, zadowolony wyraźnie ze współpracy z 24kGoldn.

O Dynoro

Był to sukces, któremu Dynoro w niczym nie ustępuje ze swoją dyskografią: w 2018 roku wydał jeden z największych hitów roku ?In My Mind?, który jest połączeniem singla Gigi D?Agostino ?L?amour toujours? oraz hitu festiwalu “Tomorrowland” o tym samym tytule. Utwór został hitem cyfrowym w Digital DJ Top 2018 Ma ponad miliard odtworzeń na Spotify!

Digital DJ Dynoro Top 10

 1. Dynoro & Gigi D’Agostino In My Mind Original Mix
 2. D. & Ina Wroldsen Obsessed Radio Edit
 3. D. & Outwork feat. Mr. Gee Electro Radio Edit
 4. D. & Ina Wroldsen Obsessed Tiesto Remix
 5. Alok & Dynoro On & On Radio Edit
 6. Dynoro & Fumaratto Me Provocas Radio Edit
 7. Ilkay Sencan & Dynoro Rockstar Original Mix
 8. Ilkay Sencan & Dynoro Rockstar Dynoro Club Mix
 9. Mirami feat. Danzel Upside Down Lew Basso & Dynoro Remix
 10. Dynoro feat. 24kGoldn Monsters Radio Edit (premiera!!!)