no regrets nea shy martin 681 400

„Some say” to utwór, którym Nea świetnie zadebiutowała. Od tego czasu regularnie wydaje coraz ciekawsze piosenki i co ważne, taneczne. Taki jest właśnie „No regrets”, który nagrała w duecie.

 

Kolejna dobra robota ze Szwecji – tak można by w skrócie opisać „No regrets”.

 

Przyjemna melodia, wokale i dodatek całkiem przyzwoitej dawki tanecznej energii. Po latach wspólnej pracy jako autorki piosenek dla innych artystów, wieloletnie przyjaciółki Nea i SHY Martin wydają „No Regrets”

SHY Martin mówi:

  • „Ja, Nea i Victor Thell napisaliśmy «No Regrets» zeszłej wiosny i całkowicie zakochaliśmy się w tej piosence. Od jakiegoś czasu rozmawiałyśmy o nagraniu wspólnej piosenki i uznałyśmy, że ta będzie idealna”.Nea dodaje
  • Jestem wdzięczna, że mogę odwiedzać miejsca takie jak LA i Londyn, gdzie miałam szczęście pracować z najlepszymi tekściarzami i artystami na świecie. LA jest niesamowite i daje równie niesamowite możliwości, ale może być też bardzo samotnym miastem. Dlatego tak miło było, kiedy znalazłam się tam w tym samym czasie co SHY Martin; spędzanie czasu z koleżanką z domu pomiędzy sesjami studyjnymi wiele dla mnie znaczyło.

O Nea

Artystka i autorka tekstów Nea wkroczyła w nowy rok mając za sobą ponad pół miliarda odtworzeń i sporo międzynarodowych nagród. W 2020 roku jej debiutancki singiel „Some Say” osiągnął nowe szczyty i był dziewiątym najczęściej odtwarzanym utworem w radiu w Europie, osiągając wysokie pozycje na listach przebojów – między innymi na pierwszym miejscu w Polsce. Jej pierwsza EP-ka „Some Say – EP” pojawiła się w czerwcu i zawierała takie single jak „Dedicated” i „Drunk Enough To”.

Jesienią zeszłego roku Nea wystąpiła na największej w Hiszpanii gali muzycznej Los40 Awards, gdzie zdobyła nagrodę Dance of the Year i była nominowana do Breakthrough of the Year. Otrzymała również nominację do NRJ Awards we Francji w kategorii International Breakthrough of the Year.

O SHY Martin

Jako autorka tekstów, SHY Martin zdobyła ponad 2,5 miliarda streamów z utworami takimi jak „All We Know” (The Chainsmokers), „First Time” (Kygo z udziałem Ellie Goulding) oraz singlami dla Alana Walkera, Bea Miller i Bebe Rexhy. W 2016 roku napisała najczęściej odtwarzaną w tym roku piosenkę na Spotify w Szwecji, „The Ocean (ft. SHY Martin)” Mike’a Perry’ego. W 2017 roku zadebiutowała jako artystka nagrywająca, aby stworzyć swój własny świat dla swojej muzyki – kolekcji uzależniających i powiązanych z nią piosenek, które zdobyły ponad 1,1 miliarda streamów tylko w Spotify.

Dzięki hitom takim jak „Keep You Mine” z NOTD, „The Ocean”, „Forget to Forget” i „Slow”, katalog utworów pozycjonuje SHY Martin jako jedną z największych szwedzkich artystek nowej generacji. W 2017 roku SHY Martin zdobyła główną nagrodę podczas Denniz Pop Awards. Billboard pisze o niej jako „bona fide mistrzyni podejścia «mniej znaczy więcej»”, natomiast PAPER Magazine uważa, że SHY jst „gotowa na sławę popu”.