jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > J Balvin > gwiazdor reggaeton na Open’er Festival?! Zobacz Jego Top 10

J Balvin > gwiazdor reggaeton na Open’er Festival?! Zobacz Jego Top 10

Wykonawca reggaeton na festiwalu rockowym?! Brzmi to jak kiepski żart, akurat w przypadku takiej imprezy kojarzonej z rockiem alternatywnym. Ciekawe co na to powiedzą widzowie kiedy pojawi się na scenie w Gdynii J Balvin? A może organizatorzy szukają innej formuły Open’er Festival, na przykład tanecznej?

 

 

 

 

 

J Balvin – gwiazda latynoskiej muzyki reggeaton przyjedzie do festiwal rockowy. Czy to eksperyment? Bo raczej nie przypadek. Być może mamy do czynienia z odświeżeniem formuły imprezy Open’er Festival na taneczną, przynajmniej częściowo. Zobaczymy w lipcu 2019.

 

J Balvin Opener 2019Jego album „Vibras” z maja 2018 r. przyniósła takie hity jak „Mi Gente” czy „No Es Justo”. Album został uznany przez dziennikarzy magazynów „Rolling Stone”, „Billboard” i „TIME” za jeden z najlepszych wydanych w 2018.

Pochodzący z Medellin w Kolumbii José Álvaro Osorio Balvin – znany na całym świecie jako J Balvin – został nazwany przez „Billboard” „najbardziej przełomowym latynoskim artystą od wielu, wielu lat”.

Muzyk jako jedyny latynoski artysta trafił do rubryki „Rolling Stone” „Nowe Klasyki” – „kreatywnych wizjonerów, którzy nie chcą podporządkować się archaicznym zasadom i wyznaczają kierunki przyszłości”.

J Balvin nie zapomina o pierwszej fali artystów reggaeton z Puerto Rico. W swojej twórczości łączy te wpływy z kolumbijskim i mainstreamowym hip-hopem, uwodzicielskimi tekstami oraz wielkim zamiłowaniem do mody.

W czerwcu Spotify ogłosiło, że J Balvin jest najpopularniejszym artystą w serwisie.

 

 

Przy okazji pokusiliśmy się o wygenerowanie dziesiątki najpopularniejszych wśród polskich DJ’ów utworów J Balvin, które – jak niżej widać – nagrywał w różnych konfiguracjach. Ten najpopularniejszy z rumuńską wokalistką Inna.

J Balvin Top 10

 1. Inna feat. J. Balvin – Cola Song
 2. David Guetta feat. Bebe Rexha & J Balvin – Say My Name
 3. Pitbull & J Balvin feat. Camila Cabello – Hey Ma
 4. J Balvin, Willy William – Mi Gente
 5. J Balvin & Willy William – Mi Gente
 6. Nicky Jam & J Balvin – X
 7. J Balvin & Willy William – Mi Gente
 8. Liam Payne & J Balvin – Familiar
 9. Cardi B, Bad Bunny & J Balvin – I Like It
 10. J Balvin, Anitta, Jeon – Machika

 

 

J Balvin – Vibras – link do serwisów  

JBalvin - Vibras Open'er Festival

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Reddit
 • Twitter
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Śledzik
 • Śledzik

Podobne artykuły

na górze