jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO BLACK nowy Label>SB Maffija, Keyon Harrold, Popek, Zbuku,… super Major Lazer!

PROMO BLACK nowy Label>SB Maffija, Keyon Harrold, Popek, Zbuku,… super Major Lazer!

Do naszego serwisu dołącza kolejny label reprezentujący polską scenę hip-hop. SB Maffija. Niżej przedstawiamy dwie nowości z tego wydawnictwa. A do tego głównie polskie nowości czarnej muzy. Z jednym wyjątkiem, który nie pojawił się tydzień temu . genialnym utworem Major Lazer. Popek & Matheo, Zbuku, White 2115, Jan-rapowanie & NOCNY, Culture Revolution ft. Keyon Harrold, Sylwester Ostrowski, Paulina Przybysz > promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Formację White 2115 przedstawialiśmy tydzień temu, w innym utworze. Oto kolejny, który promuje album „Rockstar”.

 

I druga propozycja z labela SB Maffija. Jan-rapowanie profil.

 


Nowość ze Step Records. ZBUKU prezentuje teledysk do singla „Dwa światy”. Za produkcją bitu stoi Trzybeatz. Z kolei klip stworzyła ekipa Easymonday. Utwór promuje album pt. „Konsekwentnie” prudnickiego rapera.

 


Nawet label Agora zabrał się za wydawanie polskie muzy hip hop. Oto przykład. Zupełnie inny niż pozostałe propozycje. Mamy tu dawkę jazzu. „Culture Revolution Project” to efekt niezwykłego spotkania Keyona i saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego, zderzenie polskiej i amerykańskiej tradycji, wrażliwości i interpretacji muzycznej. Ta płyta udowadnia, że muzyka nie tylko nie uznaje granic artystycznych czy politycznych, ale też je łamie i przekracza.

Nasza When You’re Here to brzmienie czarnej muzyki okraszone polską, słowiańską duszą. Culture Revolution które tworzę razem z Keyonem Harroldem to przestrzeń artystyczna gdzie spotykają się Paulina Przybysz i Pharoahe Monch. Gdzie rapujemy na  groov’ującym kawałku opartym o etiude rewolucyjną Chopina czy improwizujemy na pieśni „My Pierwsza Brygada”. Soulowe piosenki przeplatają się z hip-hopem i jazzowymi improwizacjami. A wszystko oparte na wspólnym szacunku i prowadzonym dialogu miedzy stylistycznym, kulturowym i pokoleniowym. Czy taka „Kulturowa Rewolucja” przypadnie Wam do gustu? Mam nadzieję że tak. Serdecznie polecam naszą najnowszą płytę: When You Are Here – Culture Revolution ft. Keyon Harrold, Sylwester Ostrowski – with special guest Paulina Przybysz, Pharoahe Monch” – powiedział pomysłodawca albumu, Sylwester Ostrowski.

 


Tydzień temu przedstawialiśmy promo od Popek i Matheo. A oto następna propozycja z nadchodzącej płyty, której będziemy patronować.  Co tu komentować? Po prostu jazda – bez cenzury!

 


>>>>>> bonus >

To nagranie trzeba koniecznie Wam polecić!  Major Lazer miesza rytmy reggae i hip hop. Z Burna Boy. „All My Life” to po prostu świetna muza!

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze