jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO > DJ Adamus, Alexandra Stan, Block’n’Crown, DJ TZepesh, Babert, …

PROMO > DJ Adamus, Alexandra Stan, Block’n’Crown, DJ TZepesh, Babert, …

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia nasza branża rusza na dobre. Na pewno więc przyda Wam się informacja o kilku naszych sugestiach muzycznych wybranych z tego tygodnia z serwisu www.digitaldj.pl. Niektóre utwory przedstawiamy w innych artykułach. PROMO > DJ Adamus, Alexandra Stan, Block’n’Crown, DJ TZepesh, Babert i świetna przeróbka „Sex Machine” …  ale Przede wszystkim, tym razem, życzymy Wam miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia! Z tego powodu nie będzie rozsyłany w tym tygodniu nasz newsletter.

 

 

DJ Adamus ze swoją propozycją już na 2018 rok. Lekki kołyszący rytm, nienaganny wokal, sprawdzony aranż chwilami z lat 90-tych plus lead future house sprawiają, że słucha się tego fajnie, a nóżka sama idzie w ruch. Jest to odświeżenie hitu Dominica „Gotta let You go” z 2000 roku.

 

Polecamy Wam przeróbkę klasyka James Browna „Sex machine”. Któż jej nie zna? Warto to mieć, tym bardziej, że producent Babert naprawdę ładnie poradził sobie z tematem.

 

Rumunka Alexandra Stan powraca w typowym rumuńskim brzmieniu, ale bez swojego lubionego saksofonu, jak w Mr Saxobeat. Pomaga jej w tym producent Monoir . Znamy go z utworu Monoir & Osaka feat. Brianna „The Violin Song” gdzie słychać było skrzypce. I w tym nowym utworze słychać w tle skrzypce.

 

DJ TZepesh  to producent z Rumunii, ale robi muzę jakby był z USA. Tym razem w świetnym raggatonie opartym na saksofonie i bardzo energetycznym rapie. Nada się to nawet do big room, bo mnóstwo w tym energii i oryginalnego azjatyckiego klimatu.

 

Dwa stare klasyczne utwory zmieszane w jedno „My feeling” i „Pump up the volume” w aranżu disco house z  fajnym rapem i oczywiście solidną stopą a.d. 2017. Świetny klimat!!!

 

Ta produkcja oparta jest o klasyka disco Gusto „Disco revenge” (1995). Formacja Earth & Days zołożyła tu solidny beat, efekty, zalupowany wokal oraz dodatkowo wstawki mówione, które świetnie budują klimat.  Świetny disco house.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze