play House Promo Jake Tarry Elenoir

Oto kilka naszych typów House z premier minionego tygodnia. Lost Frequencies, MK x Jonas Blue, Garrix, Cat Dealers, Lizot,Daniel Portman, Ivan Cappello ft Sandina, Brawo i Valerio Music to różne odmiany muzyki House, deep, future, vocal, czasem dance, a nawet tech house. Już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Cat Dealers, Lost Frequencies, MK x Jonas Blue czy Martin Garrix to znane postacie. Do tego polecamy Wam zupełnie nieznanych artystów. Z utworów, które są bardzo nowe i jeszcze nie posiadają odsłuchów polecamy bardzo przyjemny kawałek vocal house: Ivan Cappello ft Sandina „Lose You” oraz brzmiące bardzo oldschoolowo: Brawo ft. Niah „Secret Lover” i Valerio Music – „Tonight”.

 

MK (Marc Kinchen), autor wielkiego klubowego przeboju “17”, ujawnił nowy sinigiel “Back & Forth”, nagrany z nominowanym do Brit Award producentem Jonas Blue oraz wokalistką i songwriterką Becky Hill. Utwór łączy ciepły piano-house’owy styl MK, uduchowiony songwriting Becky Hill oraz wyczucie popowych melodii Jonasa Blue. MK już drugi raz pracuje z Becky – ich wspólny hit „Piece of Me” z 2016 roku słuchano do tej pory w serwisach streamingowych ponad 56 milionów razy.

 


W ciągu zaledwie kilku lat ten młody artysta z Belgii osiągnął ogromny, niespotykany wręcz sukces. Rozwój jego kariery to coś, czego może mu pozazdrościć niejeden kolega po fachu. Przebojowe piosenki „Are You With Me”, „Reality”, „Beautiful Life”, „Crazy” oraz „Melody”, mogą łącznie pochwalić się prawie miliardem wyświetleń w serwisie YouTube, nie mówiąc już o milionach streamów na Spotify czy nagrodach i wyróżnieniach płynących niemal z całego świata.

Jednak ukrywający się pod pseudonimem Lost Frequencies DJ i producent Felix De Laet, nawet nie myśli o zwolnieniu tempa. Wciąż pracuje nad swoim nowym autorskim albumem, którego kolejną zapowiedzią jest singiel „Like I Love You”, z gościnnym udziałem amerykańskiego zespołu rockowego The NGHBRS. Jego charakterystycznie brzmienie, którego się ciągle trzyma zapewne znów przyniesie mu sukces. Lubisz taką muzę? Zobacz jeszcze niżej nowy utwór Cat Dealers.

 


Deep-house’owy projekt Lizot, tworzy dwóch artystów pochodzących z Niemiec. Max Kleinschmidt oraz Jan Sievers, powołali go do życia w 2013 roku. Single „What Love Can Do” i „Sonnenmädchen”, odniosły duży sukces nie tylko u naszego zachodniego sąsiada, ale również w innych europejskich krajach. „The One” to najnowszy singiel duetu. To po części energetyczny kawałek z „dziurami” w środku na spokojny męski wokal przez co utwór bardzo zyskuje na klimacie. Label: Nitron.

 


Martin Garrix wraca do swojej muzy! Czy na stałe? Zobaczymy. „Burn Out”, to drugi wspólny utwór Martina z DJ’em Justin Mylo. “Burn Out” to mieszanka dance house z dodatkiem obowiązkowych brzmień future, które jednak tym razem są bardziej w tle.

 


Nowy singiel brazylijskiego duet Cat Dealers (znanego z hitu „Sunshine”) udowadnia, że to kolejne wielkie gwiazdy muzyki elektronicznej! Cat Dealers pokazują, że tworzenie chwytliwych refrenów w letnich numerach przychodzi im z łatwością. „Keep On Lovin’” powstało we współpracy z Le Dib, wokalistą i songwriterem z Brazylii, mieszkającym w LA. Utwór bardziej energetyczny od poprzedniego i w dodatku oparty na schemacie future house, chociaż tego brzmienia wcale tu dużo nie ma.

 


Daniel Portman to znany nam już producent ze Szwajcarii. Tym razem zrobił utwór instrumentalny, który ma w sobie to coś ciekawego. Wzorowany kawałek na klasykach gatunku z Holandii, sprzed kilkunastu lat, i prostą melodią wpada od razu w ucho…. Label: Sirup Music / Enormous.