jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO HOUSE Calvo, Mike Mago, Rudenko, Ivvan Back, Chocolate Puma, …

PROMO HOUSE Calvo, Mike Mago, Rudenko, Ivvan Back, Chocolate Puma, …

Oto nasz wybór rekomendacji w premier muzy House tego tygodnia. Calvo & Dazz, Mike Mago, Rudenko & Aloe Blacc, Ivvan Back, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Capo & Comes, Jonk & Spook > promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Znów bardzo przebojowy kawałek Calvo. Ostatnio zrobił „On the move„, ktory bardzo się spodobał. Calvo zbliża się nieco w brzmieniu do popularnego także u nas Mike Williams, ale ma jednak swój styl oddalony od future house. Label: Armada.

 


Trochę klasycznego vocal house zmieszane z linią medodyczną – schematem future housem trochę saksofonu. Oto Mike Mago w nowym bardzo ciekawym kawałku. Label Spinnin.

 


Energetyczny house Ivvan Back z wyrażnym nawiązaniem do latynoskiego klasyka poprzez zalupowany sampel. Do tego przebojowy jalt motyw. Warto na to zwrócić uwagę. Label: Samui Recordings.

 


Pamiętacie jego mega przebój zatytułowany „Everybody”? Ten wydany w 2009 roku numer, znalazł się w Top 20 UK single charts i był jednym z najczęściej granych utworów w europejskich stacjach radiowych. Ze studia tego samego artysty, pochodzą również inne znakomite kawałki, jak „Destination”, „Summerfish” czy „Stranger”. Leonid Anatoljewicz Rudenko to utalentowany DJ i producent z Rosji.

Po kilku latach milczenia i skupieniu się wyłącznie na rodzimym rynku muzycznym teraz postanowił wrócić do gry z kolejnym, doskonałym singlem. Współtwórcą piosenki „Go For The Gold” jest Aloe Blacc, amerykański muzyk, raper oraz wokalista R&B, odpowiedzialny m.in. za znany hit „Wake Me Up”, z repertuaru Avicii’ego. Wpadająca w ucho harmonia, mnóstwo energii i szalonych rytmów, to główne cechy tego nagrania.

 


Dwa duety producenckie Capo & Comes, Jonk & Spook w utworze, w którym słychać słynny latynoski klasyk Sergio Mendes „Mas que nada”. Do tego przyjemna trąbka. Coś innego od reszty. Posłuchajcie koniecznie utworu „Samba”. Label Jango specjalizuje się właśnie w takiej muzie.

 


Utwór nawiązujący do czasów do czasów popularności holenderskiej muzy „Klubb” (Klubbheads i inni) czy takich klasyków jak „Renegate master” czyli dużo energii i pompki a do etgo charakterystyczny wokal lub rap. Panowie z Chocolate Puma znają te czasy i z łatwością przyszło im do nich nawiązać dodając klimaty future bass. Tego typu produkcji ostatnio odnajdujemy więcej na holenderskiej scenie. Np. Bassjackers x Sunstars – Block i nowy utwór Afrojack – Bringin It Back. Label: Spinnin.

 


Pochodzący z kraju Wikingów, utalentowany DJ i producent Orjan Nilsen, to postać znana i ceniona na polskiej scenie klubowej. Dowodem na to są częste występy w naszym kraju, ostatnio na sierpniowym festiwalu Electronic Family w Zielonej Górze. Ten norweski artysta, może pochwalić się naturalną umiejętnością łączenia komercyjnych dźwięków, z mocnymi trance’owymi brzmieniami, czego przykładem jest jego najnowszy album zatytułowany „Prism”. Wydawnictwo to zawiera tak znane przeboje, jak „Swoosh”, „Hi There Radio”, „Iconic” czy „In A Thousand Ways”. Kolejną kompozycją promującą ten longplay jest kawałek „Nothing Here But Love”. Emocjonalna, romantyczna, ale i mocna zarazem piosenka, wywołująca w nas wyłącznie pozytywne emocje. Numer, przy którym mamy ochotę bawić się do białego rana. To kawałek bardziej w kierunku trance, ale warto go posłuchać.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze