Jackie Chan Tiesto i DJ Refresh

Tacy producenci jak Hugel, Oliver Heldens czy M-22 prawie co tydzień dostarczają nam dobrej muzy w postaci remiksów. Czasem warto jednak posłuchać produkcji nieznanych nazwisk. Mamy też jeden polski remiks. Remiksy nagrań : Tiesto x Dzeko, Guetta, DJ Refresh, Rich-Mond > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Ukazała się pierwsza paczka z remiksami Tiësto & Dzeko ft. Preme & Post Malone – Jackie Chan. Nieco późno, ale wygląda ciekawie, więc warto było poczekać. My obstawiamy dwie wersje naszym zdaniem najlepsze: Hugel remix i M-22 remix. Tiesto zremiksował w kierunku muzy techno. Godny uwagi jest też Sebastian Perez remix.  Lookas remix to klimat trapowy.

  • HUGEL Remix 03:37
  • M-22 Remix 05:43
  • Sebastian Perez Remix 03:44
  • Tiesto Big Room Mix 03:18
  • Lookas Remix 03:39

 


Oto mamy jeszcze jeden remiks i to nie byle kogo. Oliver Heldens i jego wersja hitu “Don’t leave me alone” ukierunkowana jest na brzmienia acid, ale producent zachował oryginalną linię utworu przez co utwór przypomina nieco brzmienie ery synthi-pop. Wolimy jednak Heldensa z grającym basem.

 


https://www.youtube.com/watch?v=scBuB-tGZa4

Za to polski producent Double Depth postarał się w swoim remiksie utworu “Give me the sign” DJ Refresh o nawiązanie do brzmienia własnie Oliver Heldens. Lubicie je? To nie pomińcie tego remiksu autora wielu udanycch produkcji, m.in. Brave “I just called to say I love You”.

 


Mało znana u nas formacja Rich-Mond i remix mało znango producenta PEZNT to taki dobry classic vocal house dla fanów tego brzmienia.