jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO POLSKA Popek x MaroMaro, Don x RL9, Cooks x MR.G x Tymek

PROMO POLSKA Popek x MaroMaro, Don x RL9, Cooks x MR.G x Tymek

Dobry polski hit zawsze jest cenny gdy może pojawi się w secie. Oto trzy całkiem różne kawałki, które znakomicie nadają się do tańca. Jeden reggae na ludową nutę, drugi – pop rockowy, trzeci – rap house. Popek x MaroMaro, Don x RL9 x Mesajah, Cooks x MR.G x Tymek. Trzy warte waszej didżejskiej oceny!

 

 

 

 

Popek znów zaskakuje, ale tym razem bardzo pozytywnie. A w utworze „Prorok” wszystko jest pozytywne. Muza pop rock, tekst, tym razem nie wulgarny i pogwizdywanie. To już spore odejście od rapu, ale Popek pokazuje, że jest uniwersalny. Brawo, chłopie! Dobra robota. Także znany nam producent MaroMaro tez pokazał, że jest wszechstronny, bo najczęściej znany go z klimatów hip-hop.

 


Pisaliśmy jakiś czas temu o powstaniu projektu o nazwie Stamina. To przedsięwzięcie firmowane przez Donatana i Roberta Lewandowskiego. I oto teraz mamy bardzo fajną piosenkę, wcale nie hip-hopową. Don & RL9 – „Nie poddawaj się” . Danatana i Roberta (RL9) wokalnie wspomaga Mesajah. Wyszło na ludową, jakże swojską, nutę. Może się więc podobać szerokiemu odbiorcy.

 


Cooks, MR.G ft. Tymek, a jak ten ostatni to prawie pewne, że posłuchamy mieszanki rap i house. I taki jest „Dobry Lot” zrobiony wg sprawdzonej recepty a la „Allj i Feduk”. Efekt: całkiem przyzwoity, warto sprawdzić.

 

Podobne artykuły

na górze