DJ Raport przedstawia: Kris Kross Amsterdam x INNA ? 'Queen Of My Castle'

To melodia powstała 26 lat temu, bardzo znana i w dodatku bardzo lubiana przez Dj’ów. Dziś ” King of my castle” doczekał się chyba trochę nietypowego opracowania.

 

Recepta na odświeżenie okazuje się być prosta. W wielokropek “….of my castle” wpisujemy co chcemy. Ale Kris Kross Amsterdam i Inna zastosowali w “Queen Of My Castle” nie tylko to, aby odświeżyć mega klasyka.

 

Trio Kris Kross Amsterdam znani są z nietypowych pomysłów muzycznych, bo to oni, w 2021 roku. To wtedy przebojowo odświeżyli na wakacje marynarski szlagier, dając mu tytuł “Early In The Morning”. Teraz dają po części nowy tytuł, bo “King of my Castle” zamienili na “Queen of my Castle”. A jeszcze prościej – zamienili “króla” na “królową”. 😲🙂🙂🙂

Muzycznie jest bardzo prosto, lekko pompująco czyli jak lubimy to w Polsce. Chyba jedyne do czego można by się przyczepić to brakuje jakiegoś muzycznego “pazura”.

?Queen Of My Castle? to ukłon w stronę kultowego hitu z 1998 roku ? ?King Of My Castle? producenta z USA. To Christopher Brann , który działał pod nazwą Wamdue Project. Światową sławę dzięki żywiołowemu remiksowi “Roy Malone’s King Mix“, z 1999 roku.

W 2019 roku rewelacyjny remiks wersji Keanu Silva zrobił Don Diablo. I to właśnie ta, z wielu innych, króluje na naszych parkietach. Nawet polscy producenci robili swoje wersje, m.in. DJ Adamus.

Jak mówią: 

Kris Kross Amsterdam: ?Po międzynarodowych współpracach z takimi artystami jak Shaggy, Tinie Tempah, Conor Maynard i Ty Dolla $ign, nadszedł czas na kolejną supergwiazdę sceny muzycznej. Jesteśmy wiernymi fanami hitów INNA i nasza współpraca przebiegała wyjątkowo profesjonalnie. Efekt końcowy mówi sam za siebie ? ?Queen Of My Castle? to wakacyjny hymn, który zdobywa serca słuchaczy od Holandii po Rumunię, a mamy nadzieję, że dojdzie jeszcze dalej.?

Inna dodaje: ?Jestem mocno podekscytowanawspółpracą z Kris Kross Amsterdam przy tym ponadczasowym utworze! Dedykuję go wszystkim królowom na świecie! A także ich królom. Peace & Love.?