Rave In My Garage little Sis Nora wow

Najpierw wydawał sam, potem z siostrą, a teraz siostra wydaje sama, choć On jest współproducentem. O kim mowa? AronChupa, a jego siostra to Little Sis Nora. Właśnie pokazała światu swój najnowszy utwór „Rave In My Garage”. Jak zwykle jest zwariowany, podobnie jak wideo.

 

Nora Ekberg, lepiej znana jako Little Sis Nora, to artystka i kompozytorka urodzona ze Szwecji. Swój pseudonim zawdzięcza występom w piosenkach i klipach produkowanych przez swojego starszego brata, Arona Ekberga, znanego na całym świecie jako AronChupa. Teraz poniekąd debiutuje, bo oficjalnie – już samodzielnie – firmuje najnowszy utwór „Rave In My Garage”.

Trzy lata temu był „Rave in the Grave„, teraz mamy „Rave In My Garage”. Nora i Aron już kilka lat termu zdefiniowali swój własny styl i ciągle się go trzymają. To mieszanka klubowego Rave, Dance, czasem Goa, sporadycznie nawet bardzo retro, bo Swingu – muzyki z pierwszej połowy XX wieku.

Pomysł jest prosty – zrobić to na luzie, na wesoło. To wielki plus, ale nie zawsze się sprawdza, przynajmniej w Polsce.  Potwierdzają to poniższe statystyki. Najpopularniejszym do tej pory był (jest) „Llama In My Living Room” – kawałek – bez odlotów – w stylistyce bliżej dance. Z kolei „Rave In The Grave” również był przyjęty u nas bardzo dobrze, choć był w stylistyce Goa dance czyli z większa dawką elektroniki EDM.

W nowym utworze idą na całość, bo mamy wymieszane wszystko. Chwilami jest wrażenie, jakbyśmy słyszeli linię melodyczną a la nasza polska biesiada. Tak. Aranż to jedno, ale tym razem mam wrażenie, że jakby się zagalopowali nieco za daleko w tempie utworu, choć nie robią tak pierwszy raz.

Czy taki utwór ma szansę , na przykład, spodobać się na weselu? Raczej nie. W klubach – chyba też nie. Ale ma szansę przyjąć się u widza, bo wideo jest najwyższej jakości. I tu robię duże „Wow!”.

Top utwory – razem

  1. Llama In My Living Room
  2. Rave In The Grave
  3. The Woodchuck Song
  4. Trombone
  5. What Was In That Glass
  6. I’m the Santa Claoz
  7. Where is Santa Claoz