R3hab Sigrid remix promo

Oto spora dawka zremiksowanej muzy, którą poddaliśmy cotygodniowej ocenie. Mamy zapowiadaną paczkę hitu WTF, ubiegłorocznego hitu Filatov & Karas, a do tego jeszcze bardziej aktualnych oryginałów Sigrid, Hardwell, Mabel i Mike Posner. Remiksują Tujamo, R3hab, Mike Williams, Thomas Gold, Denis First & Reznikov, ale też wielu mniej znanych producentów. Jakie oceny? Pod kątem kreatywności odpowiedź jest trudna, ale pod kątem przebojowości polecamy R3hab remix.

 

 

 

Mocno pojechane remiksy! Dla słuchacza o mocnych nerwach, bo mamy tu nawet produkcję bliską techno. Zgodnie z przewidywaniami najciekawszy wydaje się Tujamo remix. Matthias Richter – producent z Niemiec – inteligentnie “dołożył do pieca”, bo wykorzystał w głównej linii utworu future bass’owe brzmienia. Zrobił to inteligentnie, bo na zwrotkach ich nie użył przez co ten remix jest bardzo dynamiczny, a nie tylko energetyczny. Zawiódł natomiast RetroVision remix. Sporo kreatywności słychać w wersjach Damien N-Drix i Esh. Są mocno techniczne brzmieniowo!

 • Tujamo Remix 04:13
 • Retrovision Remix 03:44
 • Amine Edge & Dance Remix 06:02
 • Damien N-Drix Remix 03:44
 • Esh Remix 03:25 MP3 – 8.47 MB

 


Oryginał tego utworu Filatov & Karas miał swoją premierę latem 2018. Trzeba było nieco poczekać na inne czyli zremiksowane wersje. Po pierwszym przesłuchaniu wydaje się,że warto było czekać. Ale , która z tych dwóch wersji lepsza? Pierwsza z nich wydaje się bardziej wyrazista oraz bardziej żywiołowa. Do tego Denis First & Reznikov wykręcili niezłe brzmienie leadu.  To kolejna niezła produkcja wychodząca spod ręki tego teamu producenckiego z Rosji. Być może pamiętacie ich przeróbkę hitu Edyta Górniak “One and One“.

 • Denis First & Reznikov Extended Mix 03:50
 • Spada Extended Mix 04:57

 


Mocna paczka remiksów gdy spojrzy się na nazwiska remikserów, ale mocna też w sensie muzycznym. Hardwell feat. Conor Maynard & Snoop Dogg – “How You Love Me” > Mamy tu cztery naprawdę mocne sztuki ewidentnie adresowane do big rooms. Nie sposób powiedzieć, który z nich najciekawszy. Na pewno zaskoczył Thomas Gold, który zrobił typowy future house. Pozostali trzymają się progressive house. Może wam się spodobać wersja Jay Hardway z ciekawie wygenerowanym basem. Ogólnie mocno energetycznie.

 • Thomas Gold Extended Mix 03:59
 • Mike Williams Extended Mix 03:56
 • Jay Hardway Extended Mix 03:48
 • Suyano Extended Mix 03:35

 


Czekamy już dość długo na jakiś fajny remiks utworu tej bardzo ciekawej wokalistki z Norwegii. No i wreszcie jest! MK zrobił bardzo energetyczną produkcję i bardzo szybką jak na obecne standardy. W środku utworu są tzw. dziury przez co ta wersja dodatkowo zyskuje na dynamice.

Sigrid ma bardzo oryginalny wokal. Ta jeszcze 22-letnia artystka w swych epickich piosenkach śpiewa o wszystkim, co zaskakuje w życiu. Miesza muzyczne światy, a także odwołuje się do ludzkiej wytrzymałości. ? W złamanym sercu jest coś szlachetnego. Ten stan dodaje pewnego uroku. Uwielbiam dobre, popowe piosenki, które płyną prosto z serca ? w ten sposób Sigrid doskonale podsumowuje podstawę swojego sukcesu oraz debiutanckiego albumu ?Sucker Punch?.

 • MK Remix 03:40

 


Mabel – ta bardzo fajna wokalistka i piosenka jakoś nie mogą się przebić u nas z wydaną już wersją oryginalną, mimo, że na rynku brytyjskim jest to duży przebój. Oto dotarła do nas paczka remiksów “Don’t call me up”. Dwa z nich ewidentnie dedykowane są na tamtejszy rynek. Natomiast R3hab remix jest naprawdę przebojowy, oparty na reggaeton, ale okraszony brzmieniami tropical i future. Dobra robota!!

 • Conducta Remix 03:27
 • R3HAB Remix 02:33
 • ADP Remix 03:15

 


Nominowany do Grammy, autor wielu światowych hitów ? Mike Posner (?I Took a Pill in Ibiza?, ?Cooler Than Me?) ? wydał trzeci album. Krążek zatytułowany ?A Real Good Kid? jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Ale do remiksów jakoś, naszym zdaniem nie ma szczęścia. Ale może się to teraz zmieni. Mało znany producent Dwilly stworzył całkiem przyjemny klimat funky dance house. Pewnie jest Francuzem, bo trochę słychać  brzmienie french house. Powinno się to przyjemnie tańczyć.

 • Dwilly Remix 03:11