Clean Bandit Baby Luis Fonsi Marina

Z lekką trwogą sięgnęliśmy do tego utworu. Czy to Clean Bandit jako kolejna formacja sceny Pop zostanie wciągnięta w sidła reggaeton? Na nasze szczęście nie. I bardzo dobrze, bo Luis Fonsi zaczyna byc postacią taką jak kiedyś Pitbull czyli “kiedy otworzysz lodówkę wyskoczy …”. Oto Clean Bandit, Luis Fonsi i Marina w utworze “Baby”.  promo już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

Nagrodzone Grammy brytyjskie elektroniczne trio Clean Bandit zaprezentowało kolejną piosenkę, która zapowiada drugą studyjną płytę, zatytułowaną “What Is Love?”, którejpremiera nastąpi 30 listopada 2018 roku. Singlowy utwór nosi tytuł “Baby”i pojawiają się w nim znakomici goście.

Piosenka “Baby” jest następczynią znakomitej “Solo”, którą Clean Bandit nagrali z gościnnym udziałem Demi Lovato (numer 1 na Wyspach, ponad 4,5 mln sprzedanych egzemplarzy). Ten utwór ma wybitnie taneczny, inspirowany muzyką kubańską klimat. Jedynie w minimalnym zakresie zachacza o reggaeton. Melodia łatwo wpada w ucho, a Luis Fonsi z uczuciem śpiewa swoje partie wokalne na zmianę z Marina.

Do udziału w nagraniu “Baby” Grace Chatto, Jack Patterson i Luke Patterson zaprosili Luisa Fonsi oczywiście z powodu “Despacito”, a także Marina Diamandis, znaną do niedawna jako Marina And The Diamonds.  Trio wcześniej pracowało z nią przy kompozycji “Disconnect”.

 

Album “What Is Love?”będzie następcą znakomitego debiutu “New Eyes” z 2014roku. Anglicy pożenili na nim chyba wszystkie najciekawsze elementy współczesnej muzyki elektronicznej i tanecznej, dodając do tego najeżone silnymi emocjami teksty.

Jak zwykle nie zapomnieli też o ciekawych współpracownikach. Oprócz wymienionych wyżej, na płycie pojawiają się również: Zara Larsson, Sean Paul, Anne-Marie, Ellie Goulding, KYLE, Big Boi, Tove Styrke, Stefflon Don, Craig David, Kirsten Joy, Rita Ora, Julia Michaels, ALMA. Na wersji deluxe słychać jeszcze takich twórców jak Yasmin Green, Charli XCX, Bhad Bhabie, DaVido, Love Ssega i Louisa Johnson.

A dla zainteresowanych zawartośc albumu. Widać, że będzie urozmaicony i będą kolejne hity.

Tracklista:
1.Symphony (feat. Zara Larsson)
2.Baby (feat. Marina & Luis Fonsi)
3.Solo (feat. Demi Lovato)
4.Rockabye (feat. Sean Paul & Anne-Marie)
5.Mama (feat. Ellie Goulding)
6.Should?ve Known Better (feat. Anne-Marie)
7.Out at Night (feat. KYLE & Big Boi)
8.Last Goodbye (feat. Tove Styrke & Stefflon Don)
9.We Were Just Kids (feat. Craig David & Kirsten Joy)
10.Nowhere (feat. Rita Ora & KYLE)
11.I Miss You (feat. Julia Michaels)1
12.In Us I Believe (feat. ALMA)