Body Moving Eliza Rose Calvin Harris Nee single

Przygotujcie się na spore zaskoczenie, bo nowy utwór tego brytyjskiego producenta jest mega fajny. 👌😉👌😉 Nazywa się “Body moving”. Dlaczego tak się nim zachwyciłem? O tym, między innymi, niżej.

 

Delikatnie mówiąc, nie podobało mi się, że Calvin Harris wszedł muzycznie w TikTok’owe klimaty. Dziś jednak wraca do tego za co go polubiłem, bo „Body Moving”! to świetnie płynący kawałek house, z mega oryginalnym wokalem  Elizy Rose.

 

Świetnie płynący house, ale ten meeega wokal?! Ależ Calvin Harris miał nosa, a może szczęście, że znalazł wokalistkę o tak fajnym głosie. No, ale pomysł z tą fajną “krótko” zagraną trąbką, bo to tylko trzy akordy… Majstersztyk ! ⭐⭐⭐⭐⭐

Jeszcze jedna kwestia zwróciła moją uwagę w “Body moving”. To umiejętne połączenie prostego, wręcz dance’owego stylu, z house music. Myślę, że to spodoba się nie tylko DJ’om, ale też radiowcom, a wiec tzw. mainstreemowi.

Jak to się zaczęło?

Ich współpraca zaczęła się od kilku prywatnych wiadomości, które artyści wymienili między sobą., bo sesje w studiu szybko doprowadziły do powstania piosenki. Latem Calvin zaprosił Elizę do występu na jednym z koncertów w “Ushuaïa” na Ibizie. Ponownie nawiązali kontakt i wspólnie uznali, że najwyższa pora, aby podzielić się „Body Moving” ze światem.

Jak podsumował Calvin:
  • Bardzo się cieszę, że mogę wydać ten kawałek! Eliza jest niesamowita!”.
Eliza Rose wyjaśnia:
  • Moim celem było stworzenie utworu, który oddaje esencję lata, jednocześnie rozpalając parkiet. Fantastycznie pracowało mi się z Calvinem, jest bardzo rzeczowy. To zaszczyt móc współpracować z jednym z najlepszych producentów na świecie! Nigdy nie sądziłam, że to będzie możliwe. Stworzyliśmy coś, co połączyło nasze dwie tożsamości, wciąż odzwierciedlającego naszą osobistą pracę.

Ona i fenomenalny wokal

Artystka jest żywym dowodem magii brytyjskiej undergroundowej kultury klubowej. Ma już na koncie nominacje do BRIT w kategoriach “Najlepszy występ taneczny” i “Piosenka roku”.

Eliza to wokalistka i DJ-ka – odpowiedzialna za światowy hit „B.O.T.A. (Baddest Of Them All)”. Ten utwór – u nas mało znany – uczynił ją pierwszą DJ-ką od ponad 20 lat, która dotarła na szczyt listy przebojów w UK. Może pochwalić się ponad 160 mln streamów na samym Spotify.

Wraz z Interplanetary Criminal zdobyła nagrodę za Najlepszy utwór na gali DJ Mag Awards. Nie zwalniając tempa, w tym roku wydała wyprodukowany przez Mura Masę „Better Love”, a także współpracowała z Martinez Brothers nad „Pleasure Peak”.

Zobaczcie ich razem, na filmiku..

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @elizarosemuzik