Sean Paul

Tak gdzie pojawia się Sean Paul – jest ciekawie. I tak jest w tym przypadku. Do tego mamy jeszcze drugą gwiazdę – brytyjską raperkę Stefflon Don. Znacie ją choćby z “Calypso” Luis Fonsi.

 

 

 

 

 

 

Laureat Grammy i legenda dancehallu, Sean Paul, połączył siły z niezwykle utalentowaną raperką Stefflon Don. Efektem jest wybuchowy singiel ?Shot & Wine?. Po ?Mad Love? nagranym z Davidem Guettą i ?Naked Truth? z Jhene Aiko, Sean Paul po raz kolejny gotowy jest na podbój list przebojów.

Sean PaulSean Paul to jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów naszych czasów. W ciągu ostatnich lat jego piosenki niemal nie schodziły z list przebojów. Wystarczy wspomnieć chociażby ?Body? z Migos, ?No Lie? z Duą Lipą, ?Rockabye? Clean Bandit i oczywiście ?Cheap Thrills? ft. Sia. Utwory takie jak ?Gimme The Light? czy ?Get Busy? z wydanej w 2002 płyty ?Dutty Rock? to dziś absolutne klasyki.

Gwiazdor ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Beyonce, Rihanna, Nicki Minaj, Busta Rhymes, Sia, Kelly Rowland, Enrique Iglesias, 2Chainz, jak również z gwiazdami dancehall I reggae, w tym m.in. Damian ?Junior Gong? Marley, ChiChiChing, Mr. Vegas, Beenie Man, Ding Dong, Future Fambo I Tami Chynn.

Sean Paul to również wzięty producent, który chętnie współpracuje na przykład z czołowymi artystami z Jamajki.

 

Link do serwisów cyfrowych