Contra La Pared J Balvin Sean Paul Sean Paul x J Balvin -
fot. Universal Music

Król spotyka legendę, to trafny opis tej artystycznej kolaboracji, bo oto Sean Paul i J Balvin razem nagrali utwór „Contra La Pared”.

 

 

 

 

 

Laureat Grammy i legenda dancehallu w jednym – Sean Paul – łączy siły z latynoskim supergwiazdorem J Balvinem we wspólnym singlu „Contra La Pared” („Przeciwko ścianie”).

J Balvin Sean Paul Contra La Pared
fot. Universal Music

„Contra La Pared” to następca wielkich hitów Seana Paula z ostatnich miesięcy – „Mad Love” wyprodukowanego przez Davida Guettę, „Naked Truth” z Jhene Aiko czy „Shot & Wine”.

J Balvin, opisany przez „Billboard” jako „jeden z najważniejszych latynoskich artystów ostatnich lat”, w kawałku nagranym wspólnie z Paulem składa hołd pierwszej fali gwiazd reggaeton.
Niekwestionowany przebój Balvina „Mi Gente”okazał się pierwszym w pełni hiszpańskojęzycznym utworem, który dotarł na pierwsze miejsce Spotify Global Chart.
Do kawałka „Contra La Pared” powstał teledysk wyreżyserowany przez Andy’ego Hinesa (Kali Uchis, Logic). Zdjęcia odbyły się w Utah, w lokalizacjach, w których realizowano drugi sezon serialu „Westworld” oraz film „Planeta małp” z 1968 roku.  Warto obejrzeć klip, by przekonać się, że na planie musiała panować świetna atmosfera.
Przypominamy, że J Balvin pojawi się w Polsce w tym roku.