shot a friend holy molly

Takie kawałki są u nas lubiane 🌝. Oto „Show a friend” – prosta i taneczna piosenka z miłą dla ucha (i nóżki) melodią. Wykonawczyni dobrze już znana. Oto Holy Molly.

 

No proszę, są nawet i łzy i to w pierwszych ujęciach. Rumuńscy producenci i Holy Molly wiedzą jak używać emocji. „Shot a friend” to też całkiem zgrabny tytuł, bo mówi o ustrzeleniu przyjaciela. Najważniejsza jest dla nas jednak muzyka. Oto ona.

Zacznijmy od muzyki. W „Shot a friend” od razu słychać perfekcyjną robotę producentów. Są nimi Marius Dia i Alex Parker. Slap house’owy aranż jest jakby nieco w tle, bo całość zdominował oczywiście wokal.

Do tego urokliwa linia melodyczna, tylko czy aby nie za słodka, za ckliwa z tym „naj naj naj…”. No cóż, zobaczymy, taki sprytny patent raz się sprawdza, a raz nie.

Tak czy inaczej mamy fajną melodyjną, łatwo wpadającą do ucha i w nogi, piosenkę.

O niej

Tak naprawdę wiemy niewiele, a trzeba zwracać uwagę, bo podobny pseudonim artystyczny nosi pewna rosyjska wokalista, którą możecie kojarzyć z grupy Serebro.

Nasza Holy Molly to Rumunka. Naprawdę nazywa się Maria Alexandra Florea. Wystartowała, przynajmniej oficjalnie, w 2019 toku utworem „Everybody’s Scared”, ale sukcesem okazał się dopiero (w 2019) „Menage a trois”.

Potem były „Twinkle Twinkle” i w kolaboracji z Shanguy „C’est la Vie”, „Talk talk„, z Drenchill i kilka solowych.

Co ciekawe, naszym Dj’om spodobał się szczególnie nie tylko „Menage a trois”, ale też „Back To Her” nagrany w składzie: Lizot & Holy Molly & Alex Parker.

Ustrzelić przyjaciela

To opowieść o nieświadomym zakochaniu się w partnerze naszego najlepszego przyjaciela. Holy Molly to wokalistka i autorka tekstów, która nigdy nie przestaje zadziwiać swoim zmysłowym wokalem, intrygującym tekstem. Oto jego fragment.

… Straciłam mężczyznę, którego nigdy nie miałam,
nigdy nie miałam
Trudno stracić przyjaciela, trudno zrozumieć,,,
Dlaczego zgodziłeś się na to ….
To wcale nie był mój plan…
itd itd…