DOUCHE – Holy Molly

Ta wokalistka z Rumunii niedawno dostarczyła nam bardzo dobrze przyjęty utwór „Shot a friend”. Oto Holy Molly i kolejny Jej kawałek w podobnym stylu. Nazywa się „Douche”.

 

Jeśli podobał wam się ostatni utwór Holy Molly, spodoba się i ten. Oto „Douche”.

„Douche” zaczyna się bardzo szablonowo, bo od „ta ra ra ta ta…” , ale gdy za chwilę słyszymy wokal, od razu robi się ciekawiej. Wokal to największy atut artystki, ale i robota kompozytorów i producentów jest wysokiej jakości. No i jest znów ckliwie, jak ostatnio. Dopracowanie szczegóły brzmieniowe i ich jakość powodują, że z automatu sięgamy po kolejne premiery sygnowane przez Global Records.

Utwór wyprodukowali ci sami ludzie co „Shot a friend” czyli Alex Parker i Marius Dia. Nic więc dziwnego, że jest podobny stylistycznie. Tak powinna brzmieć muzyka Dance 2022 roku. 

Krótko o niej

Holy Molly to artystka kompletna. Jej najnowsze wydawnictwa, takie jak „C’est La Vie”, „Twinkle Twinkle” czy „Menage A Trois”, podbiły listy przebojów w Europie Środkowo-Wschodniej. Także znalazły się na najważniejszych playlistach Spotify w kategorii dance.

Jej najbardziej popularnym dotychczasowym utworem jest jednak „Shot a friend”, który wciąż znajduje się w czołówce polskich list przebojów oraz na wielu playlistach Spotify i TIDAL.

 

Baby, gotta say that
Get the hell outta my mind
Maybe I’m just a wild cat
But grab your things and don’t come back

Don’t save your tears
It’s easy to love me
Easy to love me, mmm
And all these years
You put a blame on me, on me
You’re just a douche

This is what it feels like
Oouooo
This is what it feels like now

Honey, need your glasses
To look at my blurry heart?
Why you so passive and aggressive?
Walking barefoot in the dark …