Silesia C BooL DJPromo

C-BooL przedstawia nowy utwór i … zmienia styl. Czy na stałe? Od razu nurtuje pewnie was pytanie. “Silesia” to utwór nietypowy jeszcze dlatego, że instrumentalny. Zobaczcie co sam producent mówi o nim.

 

“Silesia” – taki tytuł musiał wcześniej czy później pojawić się w utworach C-BooL‘a. Wszak zamieszkuje na Śląsku. Producent tym razem zmienia styl i dodatkowo serwuje coś nietypowego, bo kawałek instrumentalny, a nas nurtuje pytanie: czy na stałe. Naszym zdaniem nie. Wiemy od dawna, że lubi poszukiwać i eksperymentować, a kto tak działa to mozna spodziewać się, że nas jeszcze zaskoczy.

Oto jak C-BooL tłumaczy powstanie tego nietypowego utworu jakim jest “Silesia“.

Pewnego jesiennego wieczoru 2013-go roku, w mojej głowie zrodził się pomysł na utwór. Otworzyłem nowy projekt i przygotowałem 2 minutowe demo, które niestety gdzieś zaginęło podczas wymiany komputera w studio. Melodia jednak pozostała w mojej głowie i często do niej wracałem nucąc ją sobie pod nosem. Minęło 6 lat.

Zainspirowany brzmieniami z czasów, w których zaczynałem moją przygodę z graniem imprez, czyli przełomem lat 90/2000, postanowiłem, że ubiorę ten utracony projekt i melodię w nowe brzmienie z elementami ?starych, dobrych czasów?. Utwór nazwałem ?Silesia?. Data premiery nie jest przypadkowa. Jutro Mikołajki 🎅🏻Niech to nagranie będzie mikołajkowym prezentem ode mnie dla Was. Dzięki, że jesteście ze mną i moją muzyką od tylu lat

 

Zobacz przy okazji jego aktualny Top 10.

 

Digital DJ C-Bool Top 10

  1. Wonderland Extended Mix
  2. Fire In My Head Extended Mix
  3. DJ Is Your Second Name Extended Mix
  4. La La Love Extended Mix
  5. Never Go Away Extended Mix
  6. Magic Symphony Extended Mix
  7. Rumors C-BooL Extended Remix (R3hab x Sofia Carson)
  8. Catch You Extended Mix
  9. Magic Symphony Radio Edit
  10. DJ Is Your Second Name TWISTERZ & Waveshock Remix