Jakie warto kupić słuchawki dla DJ ‘a? To łatwe pytanie czy trudne? Wydaje nam się, że jednak trudne. Mówimy bowiem o sytuacji kiedy ktoś nie dysponuje nieograniczonym budżetem na jego zakup.

Być może uznacie, że obecny czas nie jest najlepszym momentem na takie zakupy jak Słuchawki dla DJ a lub każde inne. Pamiętajcie; przysłowie “kij ma dwa końce” tu się sprawdza, bo producenci i dystrybutorzy chcą sprzedać swój towar, więc robią promocję.

Słuchawki dla DJ a są dostępne w szerokiej gamie, podobnie zresztą jak szeroko rozumiany dj sprzęt. Kilkanaście lat temu  (a może nawet 20) furorę zrobiły słuchawki nikomu nieznanej firmy Watson, które miały znakomitą dynamikę, były trwałe i kosztowały… 30-kilka złotych. Można było je kupić chyba w Makro Cash & Carry. Jeździliśmy więc po całej Warszawie wykupując je do ostatniej sztuki, by potem sprzedać w istniejącym jeszcze wtedy sklepie “12 Cali”. Było to dawno temu.

Obecna rzeczywistość to ogromna ilość asortymentu, także jeśli chodzi i Słuchawki. Posłuchajcie więc osoby doświadczonej, która zna temat jak prawie nikt inny w Polsce. To Maciek “Napoleon” Karczyński.

 

Jeszcze więcej dowiecie się na ten temat na kursie DJ Promotion.

 

 

Przeczytaj ten artykuł o aktualnej sytuacji naszej branży w związku z Covid-19