Talk dirty, marco nobel, sofrito do it like that Novak & Black Caviar Feel good longo sandy chambers

W naszej selekcji najciekawszych premier house dziś bardzo różne utwory, czasem nawet nietypowe. Każdy z nich możemy wam polecić w 100%. 👌👌👌 Oto Novak & Black Caviar, Glass Petals & Z3LLA Armin Van Buuren x Punctual ft. Alika, Fedo Mora x Provenzano ft. Adam Clay i  Longo feat. Sandy Chambers i Fedo Mora x Provenzano & Adam Clay.

 

Trudno tu wybrać ten NAJ, bo każdy w poniższych kawałków ma swoje ciekawe elementy, które starami się wam pokazać. Chyba jednak najbardziej zaskoczyła nas ekipa z Włoch o nazwie LONGO, którą znacie doskonale z kilku mega hitów minionych czasów. Są też bardzo humorystycznie podane utwory jak np. wykonawca o swojsko brzmiącym nazwisku NOVAK.

 

“Feel good (Illusion)” [D:vision] to znakomita robota producencka o nieco nietypowym klimacie jak na obecne trendy. Po pierwsze ze względu na rytmikę nagrania, która jakby wraca do lat 90-tych. Też dlatego, że słyszymy brzmienia vintage i w ogóle rockowy styl aranżu. To kolejny utwór, który przełamuje gatunki, bo jest to niby house music, ale słyszymy sporo elektronicznych brzmień, jak choćby akcenty acid.

I tu ciekawostka, to jest producentem i wykonawcą. Okazuje się, że pod nazwą Longo działa ekipa Benassi, a dokładnie : Alessandro Benassi, Marco Benassi i Daniela Galli. Świetny mamy też wokal w utworze.

To Sandy Chambers – legenda wokalna z Włoch. Nagrywała z Roberto Zanetti (Savage) , Larry Pignagnoli (Spagna), Davide Riva, ale przede wszystkim Corona i nagrała słynny “Satisfaction” z Benny Benassi.

 

“Sofrito (Do It Like That)” [Armada / Sono Music] to kawałek od razu wpadający w ucho. Po trosze z powodu pompującego rytmu, ale przede wszystkim dzięki humorystycznemu podejściu.

Eduard Novak – jego nazwisko brzmi dla nas całkiem swojsko, ale facet pochodzi z Holandii. Działa już kilka lat i znamy kilka jego kawałków, ale “bez szału”. Black Caviar to producenci z Nowego Jorku Troy Hinson i Jared Piccone. Znamy ich również od 2017 roku. Najlepiej został przyjęty u nas ich kawałek z tego roku “Drug Test ?”.

 

“Joshua Tree” [Spinnin Records / Controversia] doceniamy za ciekawy kolaż dźwięków.

Glass Petals  to  producenci z Kanady Felix Cartal (Taelor Deitcher) i johnnyjover. Ten pierwszy już nam znany, głównie dlatego, że bardzo dobrze zremiksował utwór Ellie Goulding “Close To Me(2019). Pisaliśmy o nich tutaj.

 

Armina Van Buuren wydał ostatnio całą paczkę premier, z których najbardziej przebojowy wydaje jest kawałek “On & On” [Armada Music]. Świetnie brzmi tu sam wokal. To nieznana Alika. nagranie zaczyna się house’owo, ale potem niespodziewanie przechodzi w progresywno, a chwilami trance’owe brzmienia, by znów powrócić do house. Bardzo to przebojowe, zdecydowanie polecamy !

W utworze AvB wspomagają Punctual czyli Will Lansley i John Morgan. Możecie ich kojarzyć z dobrze przyjętego (2020) kawałka “I Don’t Wanna Know”.

 

“Run run run” [Ego Music] to jeszcze jedno nagranie z Włoch. Również nietypowe jak wspomniane Longo. Nagrany w klimacie electro swing czyli czymś takim do czego przyzwyczaił nas od lat Parov Stelar. Tu jednak jest więcej energii klubowej i trzeba przyznać, jest tu bardzo zabawnie.  🙂🙂🙂

Fedo Mora to Federico Panzanini. Jego najbardziej znany utwór u nas to “Medicine”, z Samuele Sartini. Amerigo Provenzano to także Włoch. U nas znany m.in. z “Folegandros”, z Federico Scavo. W w/w utworze towarzyszy im wokalista Adam Clay.