suavemente , new single MYL? Mylo

“Suavemente” to zapewne znana wam melodia, bo była wielokrotnie odświeżana, nawet w tym roku. Okazuje się, że na ten latynoski szlagier są świeże pomysły. Autorem tego najnowszego jest producent z Ostrowa Wlkp. – MYL?.

 

 

Z pewnością tego typu nagranie jak “Suavemente” znajdzie wielu fanów na Karnawał 23/24. Brzmi bardziej przebojowo niż klubowo.

 

 

Miłosz Kasprzak czyli MYL? kolejny raz wydaje skrzydłami Virgin Records – labelu Universal Music. Średnie tempo, ale mocno zaakcentowane stopą i ta fajna trąbka nadają fajnego klimatu.

Jak mówi:

  • ?Suavemente? zawsze była jedną z moich ulubionych piosenek, ponieważ jak żadna inna przenosi atmosferę lata. To było oczywiste, że musiałem położyć ręce i stworzyć wersję do własnych zestawów. Wsparcie i reakcje były szalone, dlatego musieliśmy wydać to oficjalne wydanie?.

To nie pierwsze odświeżenie tego producenta. Swego czasu przedstawialiśmy “Tu es foutu”. W “Virgin Records” wydał także “Hindi”.

 

Oryginał

“Suavemente” to piosenka, ale też tytuł debiutanckiego albumu amerykańskiego artysty nagrywającego w stylu pochodzącym z Dominikany –  “merengue“. To Elvis Crespo. Pojawił się w 1998 roku.

Nagranie zajął pierwsze miejsce na US Billboard Hot Latin Songs, ale został zaliczany do klasyków muzyki latino. Elvis Crespo zdobył tez wiele nagród.