ZENIT Jano Polska Wersja ft. Gibbs, Hinol Polska Wersja to nowy utwór. Tomash i KAYOMEE

Oto kilka nowych propozycji wyselekcjonowane przez nas z polskich premier. Wykonawcy prawie nie znani, ale z różnych względów warci wysłuchania.  Oto Jano Polska Wersja ft. Gibbs, Hinol Polska Wersja, Tomash i KAYOMEE.

 

 

Pewnie powinna się tu pojawić przede wszystkim nowa piosenka Darii Zawiałow, która ostatnio wchodzi jak przysłowiowa burza na nasze parkiety. Dajmy jednak szanse innym. Posłuchajcie rapowanego na taneczną nutę “Zenit”, “Nie po drodze” – z ciekawym męskim wokalem. A na koniec nastoletnią  wokalistkę o dojrzałym głosie w “Omen”.

 

Hip hopowy nurt poszukuje. Niektórzy idą , jak Mr.Polska, w euro-dance’owe tempo a la 140 BPM, a tu mamy lajtowo. Dokładnie na 107 BPM.

“ZENIT” może się podobać, bo ekipa w składzie Jano Polska Wersja ft. Gibbs, Hinol Polska Wersja, zrobiła to z lekkim, ale wyraźnie zarysowanym beatem Slap house.

“Zenit” pochodzi z albumu “Róża wiatrów”, którego premiera odbędzie się 24 listopada. Płytę z autografem zamówisz 👉 tutaj.

 

“Nie po drodze” [Agora] to nagranie pop-dance, ale w szybszym tempie – wydaje się, że nawet za szybkim. To 144 BPM.

Tomash ma ciekawy wokal i ma zadatki na zdobycie szerszej popularności. To jednak wymaga przemyślanego  repertuaru. To już czwarta piosenka tego artysty. Próbował już z funky i R’n’B. Brawo, bo kto szuka … 😉😉 znajduje…😉😉

 

W ?Omen? [Tron Music] nastoletnia KAYOMEE brzmi jak dojrzała wokalistka, bo wychodzi jej całkiem dobrze. Mowa o wokalu. Za warstwę muzyczną odpowiada nasz kolega Radosław Rasiński – znany wam jako Alchemist Project.