mike mago House Promo Promise land DJ Marlon Pansil twocolors

Jak zwykle co tydzień wybieramy pięć najciekawszych utworów z premier muzyki House. Dziś bardzo różna muza, przynajmniej w jednym przypadku bardzo ambitna. Zdając sobie sprawę, że obecne trendy zaczynają dla niektórych być nużące, staramy się szukać czegoś innego – nowego. Oto Sunstars, Bodybangers & Lizot ft. Mia, Catch Claps, Kokiri i Juonne.

 

 

Utwór, który dotarł do nas z labela Musical Freedom, tajemniczej formacji Sunstars wydaje się najciekawsza propozycją (w tym tygodniu) z gatunku House, choć tak naprawdę “Be alright” to mieszanka klasycznego House, Progressive, a nawet chwilami Bass House. Sa też nawiązania do oldschool. Do tego dochodzi pompka, która tu robi ogromną robotę.

 

 

Formacja Sunstars pochodzi z Włoch. Tworzą ją Luigi Bordi, Andrea Bussoletti i Alberto Gelati.

 


Bodybangers kolejny raz serwują nam tzw. produkt środka czyli nie za ambitny, ani za bardzo słodki. “Mad Love” powstał w kooperacji z coraz popularniejszym niemieckim duetem Lizot.

 


Utwór z labela Casa Rossa, który nie ma żadnego odsłuchu w internecie, ale wzbudził naszą ciekawość ze względu na świetne wokale funk. Muza bardzo ambitna i pewnie dla fanów łatwiejszych brzmień nieciekawa, ale na pewno nietuzinkowa. Mało znana formacja Catch Claps i utwór “The Inside”.  Muza dla koneserów gatunku.

 


Disco to wdzięczny temat dla producentów, o ile ktoś czuje ten klimat. W “Disco Tool” mamy do czynienia z kawałkiem dub, bo wokaluy praktycznie nie ma, ale nie wieje tu nudą. Kokiri to brytyjski producent z Liverpool – Kevin Williams.

 


Juonne to producent z Portugalii, a więc kraju, z którego pochodzi popularny u nas Drenchill. Znamy go z dwóch singli: “Never Run Away” i “Lost. Ten najnowszy – “Deep waters” – wydaje się najciekawszy. Nie ma tu nudy, jest w nim dużo dramaturgii, zmian brzmień, od klasycznego House  po Ambient.

 

 

Zobacz inne HOUSE PROMO