Vladimir Cauchemar, Shlomo, LEX GOD
fot. Universal Music

Muzyka techno, mimo, że jest gatunkiem undergroundowym próbuje , od czasu do czasu , wejść na przysłowiowe salony.  Oto najnowszy przykład…

 

Vladimir Cauchemar  – z tym człowiekiem mieliśmy okazję się zetknąć, bo zremiksował  “Clap your hands” Kungs’a. Było to jednak lżejsze oblicze tego producenta, bo dziś widzimy to prawdziwe, w postaci techno, w utworze “God”, który ma intrygujące wideo. Oto one.

 

 

Guillaume Bri?re aka Vladimir Cauchemar to ciągloe anonimowv (wizerunkowo) DJ i producent, bo ciągle widać go w masce. Znany jest m.in. ze wspólnych kawałków z alyoną alyoną, Żabsonem czy Kizo.

Tu, połączył siły z gwiazdą muzyki elektronicznej Shlomo oraz japońskim raperem LEX. ?God? to energetyczna dawka techno, ale podana w dość prosty sposób, bo słychać wyraźnie podbitą stopę i zalupowany rytm. Dodatkowo słyszymy rapowane wstawki.

Utwór jest następcą ostatniego singla ?Snow Is Falling? z remiksami The Magician i Tony?ego Romery.

Więcej o nim

Poza maską-czaszką, Vladimira wyróżnia jego unikatowy, zabawny styl produkcji muzycznej. Szybko zyskał sławę dzięki singlom wydanym pod skrzydłami Ed Banger Records. Łącząc flet z elektronicznymi bitami, Vladimir udowodnił, że tworzy dźwięki, którym nie sposób się oprzeć. W 2021 roku zaprezentował debiutancką EP-kę ?Brrr?.

Odkąd pojawił się na scenie w 2018 roku, Vladimir Cauchemar współpracował z największymi twórcami, w tym amerykańskim raperem 6ix9ine i legendą muzyki tanecznej DJ Snake?iem.

Remiksował jeszcze kawałki takich gwiazd jak David Guetta, Polo & Pan oraz The Magician. Ma na koncie także współprace z elitą francuskiej sceny rapowej (Orelsan, Lomepal, Laylow, JUL, Lorenzo, Lacrim, Freeze Corleone, Soso maness).

W tych dniach będzie występował na scenie w Paryżu razem ze Steve Aoki i KSHMR, w Accor arena.

Vladimir szybko staje się ikoną ? w 2021 roku został pierwszym europejskim artystą muzycznym wybranym na twarz marki CROCS. Dotąd zgromadził ponad 268 mln streamów i 102 mln wyświetleń na YouTubie. Cieszy się także ponad milionem stałych słuchaczy na Spotify.