bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Oto nasza dawka na weekend bardzo ciekawych premier House Music. Przesłuchaliśmy w tym tygodniu kilkadziesiąt produkcji i te wydają nam się najgodniejsze polecenia wam. Znani i nieznani. Oto Sammy Porter, Wankelmut & Jack Wins, Disciples, Hoodzz & Sherwee i Lucas Maverick.

Kolejność naszych rekomendacji jest przypadkowa. Każda ma swoje plusy, które ją wyróżniają. Przebojowa linia melodyczna, niepowtarzalny świeży styl, świetne nawiązanie do czasów lat 80-tych, nietuzinkowy wokal – to te plusy. Szanse na hit u nas ma przede wszystkim nietypowy duet Wankelmut i Jack Wins i formacja Disciples (znani u nas), ale zwróćcie uwagę na nieznanych w Polsce Hoodzz x Sherwee, Sammy Porter czy Lucasa Maverick.

 

Jacob Dilßner – producent z Berlina – znany bardziej jako Wankelmut bardziej kojarzy się z Nu Disco. Popularnośc przyniósł mu remiks utworu Asaf Avidan „One Day / Reckoning Song” , z 2012 roku. W „Drama” dobrał sobie do współpracy producenta, którego nie raz już komplementowaliśmy. To Jack Wins. Efekt, znakomity! Z tego może być hit!

 


Disciples to trio (Gavin Koolman, Luke McDermott, Nathan Duvall) z Londynu, które znamy przede wszystkim z mega hitu „How Deep Is Your Love” , z Calvinem Harris’em. To było już 5 lat temu. W 2017 roku bardzo popularny na polskich parkietach był „On my mind”, który pewnie także pamiętacie. Do tego dochodzi jeszcze sporo innych produkcji. Ta najnowsza to „I got You”, która trzyma znany styl Disciples. Lubiliście tamte, ten też wam się spodoba.

 


Sammy Porter (Sam Johnson Porter) to znany międzynarodowy DJ, producent i menadżer wytwórni, którego lista koncertów obejmuje najbardziej elitarne miejsca w Wielkiej Brytanii, Marbelli, Ibizie, Monako i Dubaju.

Ostatnio remiksując takich artystów jak DJ Snake, Tinie Tempah, Jeremih, Ella Eyre, Flux Pavillion i nie tylko, zgromadził miliony odtworzeń online i poważnych fanów we wszystkich mediach społecznościowych. Sam remiks Tinie Tempah osiągnął 1,8 miliona odtworzeń, a jego pierwszy singiel „How You Feel” z Jessicą Agombar znalazł się na 11. miejscu listy tanecznej iTunes po otrzymaniu obszernego wsparcia Radio 1, Capital FM, 1xtra i Kiss FM. Ma również regularne składanki gościnne na tych stacjach.

Kawałek „Eivissa, You & me” bardzo dyskretnie nawiązuje do do czasów dekady 80, z charakterystyczna linią basu i sekcją rytmiczną.

 


Świetny klimatyczny wokal i prosta linia melodyczna z aranżem opartym nieco o Tropical, a całość z lekkim Future House. To utwór nieznanych nam producentów z Niemiec Hoodzz x Sherwee. Dużym plusem „Words” jest to, że możecie go zagrać nawet w secie nie tylko House, ale i Dance’owym.

 


Lucas Maverick to producent, który debiutuje ze swoim autorskim utworem, ale utwór „Feel it” od razu nas zainteresował. To ciekawie złożony vocal House. Wcześniej już dał się pokazać z remiksów dla Sigma.