all fallin down vamero aftr sun royal avenue

Tego jeszcze nie było, przynajmniej w takim tanecznym aranżu. VAMERO, AFTR SUN i Royale Avenue przerabiają “Kółko graniaste w koło kanciaste” czyli “We All Fall Down”.

 

“Kółko graniaste w koło kanciaste … ” – zna to chyba każdy z .. przedszkola. Pomysłowośc producentów nie zna granic i w tym przypadku. Ekipa VAMERO, AFTR SUN i Royal Avenue zsamplowała angielską wersję kółka graniastego czyli “All falling down”.

Trochę nas razi użyty dziecięcy wokal w zderzeniu z lekkim dance’owym aranżem. Z drugiej strony mamy coś nowego wg życzenia “dla każdego coś dobrego”. W Polsce mamy Dinusie, które nawet DJ’em się podobają, bo dziecięca publiczność jest bardzo wdzięczna. A może ktoś by tak … po polsku … zrobił ?

Wysoki dziecięcy wokal i skoczna melodia utworu ?We All Fall Down? zachęcają do słuchania głosu swojego wewnętrznego dziecka, czerpania radości z trwającego lata i tańczenia do utraty sił. Dodatkowe linijki kontrastują znaną rymowankę z uczuciem wyobcowania i niepokoju, dlatego teledysk przedstawia dwie młode kobiety odnajdujące spokój w pozornie pustym świecie. Utwór oddaje również uczucia młodego pokolenia, które po półtorarocznym zamknięciu może wreszcie odnaleźć swoje miejsce w popkulturze i społeczeństwie. Tytuł singla podkreśla atmosferę towarzyszącą tej chwili.

O producentach

VAMERO, polsko-niemiecki duet z Frankfurtu, odniósł ogromny sukces w 2020 roku dzięki współpracy z VINAI, ?Rise Up?, zdobywając ponad 85 milionów streamów na samym Spotify i szerokie uznanie zwłaszcza w Polsce (dwukrotnie platynowa płyta!), Rosji, Francji i Włoszech.

AFTR SUN, wyszkolony teoretyk muzyki i wieloletni DJ, zwrócił na siebie uwagę w zeszłym roku piosenką ?Diamond? i nadal udowadnia swoją wszechstronność.

Royal Avenue, duet producencki z Paryża, dodaje do miksu własne DNA. Bracia zaczęli tworzyć muzykę już jako dzieci, później grali w zespole rockowym, a następnie przerzucili się na muzykę elektroniczną, supportując między innymi Maroon 5 i The Chainsmokers.