Multi DJ Camp 2020 rusza 6 lipca. Startują zapisy.

Multi dj Camp

Multi DJ Camp – to nazwa najbliższego szkolenia DJ Promotion. Dlaczego akurat taka nazwa? Bo będzie to zupełnie inny rodzaj kursu niż dotychczas. Tym razem stawiamy na wakacje czyli rekreację, na luz czyli “Boat Party”, ale nie zapominając, że w roli głównej ma być nauka zawodu didżejskiego. Startuje właśnie pierwszy etap kwalifikacji. Oto kilka informacji na temat tej imprezy.

 

Jak wakacje to rekreacja, jak luz to … “Boat Party”, a do tego całodzienne zajęcia taki będzie właśnie Multi DJ Camp 2020. Czy będzie więc czas na sen? Odpowiedzi poszukamy po 6 lipca, bo wtedy rozpoczyna się cała impreza.

 

Multi dj CampTo już 38 edycja. Nasza letnia edycja to połączenie nauki z wypoczynkiem czyli właśnie DJ Camp. Przez siedem dni uczestnicy będą mogli zgłębić tajniki zawodu dj’skiego, odpocząć, a nawet zagrać na naszym “Boat Party”.  Będzie to kilkugodzinny rejs statkiem w godzinach wieczorno-nocnych  i muzyczn0-didżejska balanga.

Będą grali  zaproszeni DJ’e i kursanci – oczywiście ci czujący się na siłach. Będzie też coś dla podniebienia. To jest właśnie “Boat Party”.

“Ranne ptaszki” znajdą wiele możliwości aktywnej rekreacji: gra w ping-ponga, strefa fitness, jazda na rowerze, można popływać nawet popływać w Zalewie Zegrzyńskim. Mała kameralna plaża oddalona jest w pięknym leśnym zakątku zaledwie 200 metrów od ośrodka.

W dzień będzie można pograć w kosza, siatkówkę lub nożną, a jeśli wieczorem dopisze pogoda będzie grill lub ognisko.

A “Multi DJ”oznacza, że na tym kursie można zostać przygotowanym do zawodu w sposób uniwersalny czyli tak, by zagrać imprezę dla każdego odbiorcy. Wszystko po to, abyś mógł/mogła spełnić swoją życiową pasję, ale też wykorzystać ją w biznesie.

 

multi dj camp 2020

 

 

 

 

 

 

 

Obszernie na temat Multi DJ Camp 2020 piszemy na stronie rejestracji. Zainteresowanych odsyłamy właśnie tam, bo wystartował  pierwszy etap kwalifikacji, z… ciekawą promocją.

 

  • Posłuchaj reportażu radiowego z naszego kursu
  • Zobacz podcast wideo “Xoni on Air” z naszego kursu

 

Zobacz czy warto brać dj sprzęt w leasing?