multi dj camp 2021 zostandj kurs

Sytuacja panująca w naszym kraju nie sprzyja organizowaniu kursów szkoleniowych, a jeszcze niedawno trudno było je planować. Sytuacja się poprawiła czas więc na Multi DJ Camp 2021.

 

Wakacyjne kursy od wielu lat są obowiązkowym punktem działalności DJ Promotion. Mimo bardzo trudnej sytuacji udało się zorganizować w 2020 roku wypoczynkową edycję didżejskiego szkolenia. Czas na 40 edycję – Multi DJ Camp 2021 !

Znana formuła, nowy format

zalew sulejów
zajęcia 200m nad Zalewem Sulejowskim

Ta formuła (nauka i wypoczynek) będzie teraz kontynuowana, choć w przypadku pierwszego elementu format został gruntownie zmieniony, bo sytuacja w naszej branży diametralnie się zmienia. Wszyscy zainteresowani wiedzą o co chodzi, a tym, którzy dopiero zastanawiają się (zaczynają) “jak to ugryźć” czyli jaką iść drogą (DJ klubowy czy DJ eventowy) tematyka “Multi DJ Camp 2021” daje odpowiedź.

Teraz stawiamy nie na naukę samego miksowania lecz na aspekt biznesowy. Na polu eventowym są różne pola działalności dlatego skład ekipy wykładowców różni się od wcześniejszych. W tej chwili liczy się wiedza, która doprowadza do efektywnego biznesu.

Formuła kursu skonstruowana jest tak, aby przygotować Cię od zera do prowadzenia wszelkich eventów takich jak: wesela, przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe, a nawet wydarzenia sportowe i wiele innych.

Zagadnienia kursu

  • Dobór sprzętu pod określony budżet
  • Porównanie sprzętów i dobieranie najwłaściwszych rozwiązań
  • Podstawy techniczne sprzętu
  • Efektywna interakcja z publicznością
  • Praca z mikrofonem zgodnie ze sztuką
  • Rola marki osobistej w branży
  • Streamowanie DJ setów

Wśród wykładowców znajdą się ludzie, których już znacie doskonale, bo funkcjonują nie tylko w naszej branży, ale w szerszym środowisku medialnym.

Bartek Padyasek dj camp 2021
Bartek Padyasek

Lider formacji D-Bomb – Bartek Padyasek – jak mało kto “zjadł zęby”, aby odnieść sukces. Postanowił teraz podzielić się z innymi bezcenną wiedzą, której nie ma w żadnym podręczniku. Na przykład, jak wykreować swój wizerunek medialny w swoim środowisku, bo przecież nie trzeba zaraz na całą Polskę.

Michał Sobkowski dj camp 2021
Michał Sobkowski

Eventy to sztuka posługiwania się mikrofonem, oczywiście nie tylko w sensie technicznym. JAK … mówić do ludzi, aby ich zainteresować? …, aby być słyszanym i rozumianym? … właściwie ukształtować swój głos?… być “pozytywnym” przez mikrofon? Na tym polu swoim doświadczeniem podzieli się Michał Sobkowski, którego prawie codziennie możecie usłyszeć na antenie “Radio Eska”.

Organizacja muzycznego eventu to przedsięwzięcie logistyczne. Na tym pole ogromne doświadczenie ma nasz wykładowca DJ Pero, który ma na koncie około tysiąca wesel. Wie jak sprawnie przygotować przedsięwzięcie.

Maciej Turowski
Maciej Turowski

Coraz częściej na wśród eventów pojawiają się imprezy sportowo-rekreacyjne. Tutaj możecie skorzystać z wiedzy tzw. Didżeja sportowego. To Maciej “Gambit” Turowski – ekspert koszykarski CANAL+. Odpowiada za oprawy muzyczne największych wydarzeń sportowych (w tym Lekkoatletycznych MŚ w Doha w Katarze).

DJ Brave
Brave

Jeśli chodzi o duże eventy, na “Multi DJ Camp 2021” pojawi się Brave. DJ klubowy i eventowy, który grał na Roztańczonym Narodowym, Festiwalu w Sopocie oraz Sylwestrze TV Polsat 2020/21, “Projekt Plaża” telewizji TVN. Podzieli się doświadczeniem jak radzić sobie ze stresem w czasie imprezy o większej randze.

Sebastian Sikora dj camp 2021
DJ Double S

W ekipie są jeszcze dwaj inni praktycy od eventów. To DJ Tomson – specjalizujący się w winylach, wodzirej i konferansjer z ponad 30 letnim stażem oraz Double S – DJ eventowy i radiowy oraz wodzirej. Specjalista ds. polskiej muzyki w DJ Promotion, redaktor DJ Raport, DJ programu TVN “Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Bogdan Fabiański dj camp 2021
Bogdan Fabiański

Poza tym dwie postacie od początku związane z kursami DJ Promotion: Bogdan Fabiański – legendarny DJ radiowy, speaker, wodzirej. Jeden z pierwszych prezenterów w polskich dyskotekach w latach 60-tych XX, który podzieli się swoim  doświadczeniem (już 50-letnim!) oraz piszący ten artykuł. Tu dowiecie się jak ogarnąć bez stresu kwestie prawne i jeszcze jak na tym zarobić!

A wszystko na Multi DJ Camp 2021 po to, aby odnieść sukces biznesowy

Zdobycie kompleksowej wiedzy z zakresu prowadzenia imprez okolicznościowych nie należy do najprostszych. Podstaw miksowania można nauczyć się z internetu, natomiast w dzisiejszych czasach to nie wystarczy, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Ona bowiem nie śpi i stale poszerza swoje kompetencje. Nie bez znaczenia jest DJ Certyfikat.

Możesz zdobywać tę wiedzę latami i uczyć się na własnych błędach, ale po co skoro możesz skorzystać z doświadczenia innych i znacząco podnieść swoje kwalifikacje, a czas który poświeciłbyś na mozolną naukę przekuć w realny dochód?

Więcej szczegółów, w tym nawet rozkład zajęć znajdziecie na dedykowanej stronie Multi DJ Camp 2021.

Zobacz reportaż radiowy z poprzedniego kursu i wideo

Zobacz MDJC ZIMA 2020