Armin Van Buuren, Simo Romanus & Kilian Taras

Oto dwie propozycje kawałków spod znaku  EDM czyli elektronicznych brzmień dedykowanych głównie do big rooms. Armin Van Buuren, Simo Romanus & Kilian Taras juz dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Czy to już zanik weny twórczej? Armin Van Buuren tłumaczy to tak: niemal na każdym kroku musi mierzyć się z często skrajnymi opiniami na temat swojej twórczości. Jak sam twierdzi, nie można być ciągłym więźniem własnego stylu, a kreatywny artysta, który chce się rozwijać, powinien próbować swoich sił również w innych gatunkach. Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej wskazana, jednak są ludzie, dla których hejt jest czymś więcej niż sposób na życie. Negują wszystko i wszędzie, bez umiaru i logicznych argumentów. Właśnie takim osobom dedykowany jest singiel ?Blah Blah Blah?.  Ale czy chcemy takiego AVB? Chyba nie. Ale sami oceńcie.

 


https://www.youtube.com/watch?v=lmPwPTwzHug

Muzyka progressive house, pompka i rap to nic nowego, ale dawno nie mieliśmy takiego utworu. Ten został bardzo dobrze zrobiony. Jest energia, dużo elektroniki ciekawie wygenerowanej  przez Simo Romanus i Kilian Taras.