Gromee nr 1
Gromee_OneLast Time_06

Jego poprzedni utwór przyniósł mu popularność poza granicami naszego kraju. Stało się to za sprawa Jego udziału na Festiwalu Eurowizji 2018. Gromee ft. Jesper Jenset – One last Time już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

Gromee ft. Jesper Jenset – One last Time > wideo już na YouTube.

„One Last Time” to premierowy utwór Gromee . Singiel to kolejny duży skok muzyczny klubowy charakter wybijając jednak na pierwszy plan brzmienie żywych instrumentów. Tym razem do współpracy artysta zaprosił norweskiego 21-letniego wokalistę i autora tekstów – Jespera Jenseta.

 

Gromee ft. Jesper Jenset - One last Time
Jesper Jenset (Photo: Stian Andersen)

Muzyczna przygoda Jaspera rozpoczęła się, w 2014, gdy pojawił się w norweskim programie Idol zajmując 5. miejsce. W 2016 roku wydał swój pierwszy singiel „High” (OBEJRZYJ TELEDYSK), który był drugim najczęściej granym utworem w norweskich stacjach radiowych. W kwietniu 2018 artysta wydał swoją EPkę –  „Waves vol.1”.

Gromee to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce. W maju 2018 wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji z utworem „Light me up”. Jego debiutancki album „Chapter One” zawierający hity: „Fearless”, „Spirit”, „Runaway” , „Without You”, czy wspomniane wcześniej „Light me up” pokrył się statusem Złotej Płyty zaledwie dwa tygodnie od premiery.

„One last Time” to typowy dla Gromee utwór w klimacie deep house, w tym przypadku z grającym basem w głównym planie. A wokalista ma całkiem przyjemny wokal, który dobrze wpisuje się w klimat utworu. Dla DJ’ów mamy wersję extended.

 

Tego utworu nie znajdziecie na albumie „Chapter One”. Oto tracklista do albumu:

1. Fearless feat. May-Britt Scheffer

2. Lingo feat. Mahan Moin

3. Follow You feat. Wurld

4. Light Me Up feat. Lukas Meijer

5. Spirit feat. Mahan Moin

6. Who Do You Love feat. Wurld

7. Without You feat. Lukas Meijer

8. Gravity feat. Andreas Moe

9. Runaway feat. Mahan Moin

10. All Night 2017 feat. WurlD

11. Hurricane feat. Terri B!

12. 2BA