Barbra Tucker z mega wokalem i inne premiery House music

In my houze fuzzy hair, Barbra tucker, marco lys, follow me

Posłuchajcie tych pięciu premier house, a nie pożałujecie 👌⭐🙂 Oto Barbra Tucker & Plaster Hands & Marco Lys, Kendra Erika & Bimbo Jones, Joe Stone & Brad Pierce, Kideko & Sammy Porter i Mahalo.

 

Palce lizać! Świetne wokale jak Barbra Tucker, egzotyczne melodie jak “Al Chica” czy stylowy house jak Mahalo. A może szukacie świetnie skrojonej House Music? Bimbo Jones lub Joe Stone gwarantują to….

 

“Follow Me (To A Place Called Love)” [Armada/Subject] to nagranie na swój sposób wyjątkowe, bo Barbara Tucker to prawdziwa diva House Music. To jedna z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy wokalistek muzyki soul/dance/house. Miała sześć hitów na pierwszym miejscu listy US Hot Dance Club Songs. Wraz z zespołem produkcyjnym Masters At Work stworzyła taneczne klasyki.

Plaster Hands to kwartet producentów z Włoch oraz ich kolega Marco Lys stworzyli świetny kawałek pompującego house. Alew zrobili to nie basem , jak większość producentów.

 

Kendra Erika to wokalistka z USA, którą ostatnio poznaliśmy z przeróbki “Self Control”, ale w znakomitym remiksie Moto Blanco. Tym razem jest to utwór autorski pt. “So Fly” [Oyster Shell Music]. Także tym razem znów to nie Original mix zwraca nasza uwagę, ale Bimbo Jones remix. Świetna robota 👌👌👌⭐⭐⭐

 

Joe Stone trzyma się swojego charakterystycznego brzmienia, które bardzo lubimy. W nowym utworze “Nothing But A Party” [Spinnin Records] słyszymy niemal klasyczne “piano house“, stylistykę disco, aż wreszcie klasykę house dekady 90. Wszystko bardzo zgrabnie zmieszane i jak zwykle energetyczne. Brad Pearce to nowicjusz, ale z talentem.

 

Brzmień latynoskich nigdy nam będzie za wiele 🙂🙂🙂 Oto “Al Chica” [Ego Music / Hysterical] – utwór zdecydowanie wyróżniający się na tle wielu produkcji latino house. Fajna trąbka, ale przede wszystkim bardzo dobrze poprowadzona linia basu. Kideko & Sammy Porter to producenci z Wlk. Brytanii.

 

“High Life” [Armada Music] to bardzo klimatyczny, ale zarazem energetyczny i lekko płynący house. Ciekawie dobrane wstawki brzmień technicznych znakomicie korespondują z wokalem. Mahalo to producent Nicholas Isaacs z USA. Wydaje od 2015 roku. Znamy go głównie stąd , że w 2019 roku nagrał utwór z naszym producentem Milkwish.