jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > PROMO > Burak Yeter & Cecilia Krull – My Life Is Going On

PROMO > Burak Yeter & Cecilia Krull – My Life Is Going On

Burak Yeter powraca tym razem w remiksie do filmowego hitu, choć jak widać pojawia się tutaj jako główny artysta, ale z zaznaczeniem Burak Yeter remix. Poznaj jak powstał ten utwór > Burak Yeter & Cecilia Krull – My Life Is Going On > dostępny już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

 

 

Geneza tego utworu > Burak Yeter & Cecilia Krull – My Life Is Going On , jest nieco inna niż zwykle. To nie jest premierowy utwór, który pojawia się na rynku.

My Life Is Going On to przewodni utwór w największym filmowym dramacie obcojęzycznym Netflix „La Casa Del Papel” (tytuł angielski: „Money Heist”). „Moje życie w toku” zaśpiewany przez Cecilia Krull już zaliczył ponad 55 milionów obejrzeń i odsłuchów. Teraz ma szansę dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności, wydając remiks dzięki Burakowi Yeterowi.

Remiks Burak Yeter dodaje pulsującej energii house’u sugestywnemu głosowi Cecilii Krull, by stworzyć dobry letni hit, który wyróżnia się wśród konkurencji. Ten remix dodaje nowy wymiar utworowi, który jest mocno ugruntowany jako kluczowy element międzynarodowego zjawiska telewizyjnego jakim jest serial na platformie Netflix, który doczekał się już drugiego sezonu.

Przypomnijmy, że Burak Yeter wydał swój hit hit „Thuesday” w 2016 roku. W Polsce miał premierę w grudniu 2016. Udało mu się zaliczyć nr 1 na listach przebojów w 75 różnych krajach i przekroczył 300 milionów w streamingu audio i 400 milionów wyświetleń wideo. W Polsce Utwór zajął na Polish Dance Chart 6 miejsce w kategorii Hity roku 2017. jego ostatnie dwa single to „Crash” (2018) i „Go 2.0” (2017).

Cecilia Krull to bardzo znana wokalistka w Hiszpanii, której kariera zaczęła się w wieku 7 lat w filmie Disneya. U nas jest mało znana, jednak jej liczne nagrody , które zdobyła mówią same za siebie. Głównie jednak nie jak pop, ale jako jazzowa wokalistka. Jej utwory pojawiały się dość często w różnych filmach, popularnych jednak w jej kraju.

 

Link do odsłuchu

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze