Capo Farruko Marnik promo

Oto cztery propozycje z lżejszych gatunków czyli takie, które określamy u nas PROMO DANCE. Same znane nazwiska: Bebe Rexha, Marnik, Pedro Capo x Farruko x Alicia Keys, Jesper Jenset. A muzyka ciągle w rytmie latino, choć nie tylko.

 

Jeśli szukacie czegoś prostego to ten utwór może Was zainteresować. Zobaczcie Marnik.

Po udanych współpracach ze Steve Aoki, KSHMR (“Bazzaar”, 17 milionów streamów na Spotify) i Donem Diablo (“Children of a Miracle, 31 milionów streamów na Spotify), włoski duet Marnik wydał w 2018 roku przebój “Gam Gam”, który stał się radiowym i streamingowym hitem, podbijając też Shazam we Francji (#1) i w Polsce (#3). “Up & Down” to nowy przebojowy utwór, zainspirowany dawno nie słyszanym trance / dance.

 

Po ostatnich produkcjach solowych , w amerykańskim klimacie, Bebe Rexha naprawdę mocno nas zaskakuje, bo prezentuje utwór bliższy Europie, i Polsce. U nas najpopularniejszy stał się utwór z Jej udziałem David Guetta feat. Bebe Rexha & J Balvin “Say My Name”. Piosence “Last Hurrah” bliżej właśnie do “Say my name” niż do jej dotychczasowych – autorskich produkcji.

 


Calma” to przebój dwóch latynoskich supergwiazd Pedro Capó i Farruko, który stał się najpopularniejszą latynoską piosenką na świecie! Czy pójdzie w ślady “Despacito”? Bardzo możliwe. W Polsce zyskuje popularność z tygodnia na tydzień. Piosenka “Calma” pojawia się teraz w nowej wersji z wokalistką Alicia Keys. Czy brzmi ciekawiej od oryginału? Oceńcie sami. I ciekawostka. Jeśli nie zauważyliście. “Calma” to piosenka w dwóch językach. I ten świetny Farruko

 


Jesper Jenset to norweski wokalista znany w naszym kraju ze współpracy z Gromee, przy singlu ?One Last Time?.  Zaledwie 21-letni Jesper ma już na koncie imponującą liczbę osiągnięć ? ponad 70 milionów streamów na koncie oraz współpracę z uznanymi artystami z całego świata. Jego utwór “Let’s Go Somewhere and Talk” to połączenie r’n’b, pop i dance.

 

 

“Calma” tekst  w dwóch językach. Oto fragment.

Sun pours down upon your face
I wake up feel heavenly
Out of bed I start to taste
The sound that the record play

In your hands
In my hands
Letting go of everything else
All I wanna know is this

Vamos pa’ la playa
Pa’ curarte el alma
Cierra la pantalla
Abre la Medalla
Todo el mar Caribe
Viendo tu cintura
Tú le coqueteas
Tú eres busca bulla y me gusta

Lento y contento
Cara al viento
Lento y contento
Cara al viento ….