Zwykle takie informacje przekazywaliśmy naszym DJ’om na zadrukowanej treścią kartce papieru. Dziś postanowiliśmy zrobić to w innej formie. Po prostu zobaczcie co słychać w DJ Promotion, w okresie przedświątecznym.

 

Grudzień to specyficzny okres w kalendarzu każdego DJ’a, a szczególnie eventowego. Czas adwentu nie sprzyja imprezom rozrywkowym, ale Boże Narodzenie ma swoje prawa. Dlaczego paczki nie docierają na czas? Mamy konkurs dla Was. Zobaczcie krótki film o tym co słychać w DJ Promotion , w grudniu ’23.

Przed świętami

czyli głównie na służbowej niwie. Mniejsze i większe firmy organizują spotkania przedświąteczne czyli przysłowiowy “opłatek” lub “wigilia firmowa”. Ofert bez liku.

Dla części firm to wyłącznie kolejna okazja do “integracji” w pracowniczym zespole, ale chyba większa liczba przedsiębiorstw podchodzi do tego w tradycyjny sposób. Tu z pomocą przychodzi ilustracja muzyczna, która tworzy klimat takiej imprezy.

Dlatego z myślą o tym repertuarze pojawiła się druga część naszej kompilacji “Christmas collection”. W 2023 roku oferta świątecznego repertuaru znów się znacznie powiększa! Cieszy nas, że nie tylko o tradycyjny repertuar, ale i współcześnie-żartobliwie – taneczny – jak np. Kasia Klich.  Ale nie tylko o tym dowiesz się z powyższego filmu. Wyjaśniamy także, dlaczego nie każda paczka dociera na czas w tym okresie.

Przede wszystkim mamy dla was świąteczny konkurs, ot, taka chwila na zabawę, z szansą otrzymania nagrody.

A więc, cieszmy się obecnym – przedświątecznym – okresem.