Nielukrowana kasia klich anka perfekcyjna smok Liber & InoRos zoria tabu

Panowie artyści… zabierzcie się do roboty, bo znów wybieramy wśród polskich premier głównie śpiewające dziewczyny. Kasia Klich, Anka, Zoria – niektóre z nich możecie znać. Na koniec dajmy szansę facetom, i to aż ośmiu, bo mowa o Liber & InoRos.

 

Polska muzyka i to ta taneczna ciągle ciekawa. Posłuchajcie czterech premier. Wielkie wrażenie robi “Nielukrowana” Kasi Klich, “Perfekcyjna” Anki, a i niejaka Zoria brzmi fajnie. Na koniec przedstawiciele facetów, których jakby ostatnio mniej na naszym rynku. Liber & InoRos wydali nowy utwór.

 

“Nielukrowana” [Warner Music] to żartobliwy tekst o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, ale nasze “wow” wzbudza taneczny aranż piosenki. Świetnie wykreowane brzmienie elektroniczne – Brawo ! 👏👏👏👏

 

Utwór “Perfekcyjna” [Kurpisz Impresariat] robi bardzo dobrze wrażenie. Bardzo dobry aranż, rozplanowane dźwięki i brzmiąca gitara rockowa. Do tego nietuzinkowa stopa.

Anka to ktoś kogo możecie kojarzyć.  Anna – domu Świątczak primo voto Wiśniewska, to nie tylko piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W latach 2003?2010, a następnie od 2020 członkini zespołu Ich Troje.

 

“Tabu” [ID Records] to rock’n’roll w brzmieniu XXI wieku. Oto fajnie zrobiony taneczny synth pop. Sandra Drążkowska czyli Zoria znakomicie odnajduje się w takiej stylistyce, której mamy coraz więcej na rynku. Ta jednak się wyróżnia.

 

To może przynajmniej jakiś facet? 😔😅

A dokładnie ośmiu.

Liber i grupa InoRos zrobili “Smok” [MUGO] zrobili tanecznie i obowiązkowo na góralską nutę. Artyści tym razem postanowili się zaangażować w sprawy ochrony środowiska i walki z globalnym ociepleniem klimatu