KOLEJNY WEEKEND JUŻ ZA NAMI – ZATEM CZAS NA KOLEJNE MUZYCZNE PODSUMOWANIE MINIONEGO TYGODNIA. KILKA AWANSÓW, KILKA SPDAKÓW… I TYLKO JEDNA NOWOŚĆ ZAMELDOWAŁA SIĘ NA NASZEJ LIŚCIE DJ TOP50 POLISH DANCE CHART.

Niezmiennie najpopularniejszym utworem zdaniem DJ-ów jest “Miłość w Zakopanem” – czyli niewątpliwie tegoroczny hit lata od SŁAWOMIRA, czyli nasz numer 1.
“Rock polo” – jak Sławek nazywa prezentowany przez siebie styl – ewidentnie trafiło w gusta zarówno fanów muzyki tanecznej, co potwierdza także liczba 34 milionów wyświetleń w równo pół roku.

Wspominaliśmy przy okazji poprzedniego notowania, że miejsce poza podium zajęte przez “Lalunię” zespołu MIG to tylko przypadek przy pracy.
W tym tygodniu ostatnia propozycja od rodzeństwa Gwiazdowskich ponownie w czołówce – tym razem na miejscu 2.

Na podium znalazła się także propozycja od Patryka i chłopaków z zespołu AFTER PARTY.
“Dzisiaj Ty jutro ja” mimo krótszego stażu w porównaniu do poprzedników radzi sobie doskonale na parkietach – więc zajęta miejsce 3. to nie dzieło przypadku.

Podobnie jak przed tygodniem tuż za podium znalazł się zwycięski numer z tegorocznego Festiwalu w Ostródzie – czyli propozycja od formacji BOYS zatytułowana “Moja kochana”.

A najlepszą “piątkę” zamyka propozycja od artysty, którego śmiało można nazwać fabryką hitów – każdy kolejny jego numer to gwarantowane czołowe miejsca na listach przebojów.
Dlatego 5. miejsce jak najbardziej zasłużenie padło łupem BOBIEGO i jego najnowszej produkcji “Niebiańskie oczy”.

Tak jak wspominaliśmy na wstępnie z zeszłotygodniowych premierowych propozycji tylko jedna zameldowała się na naszej liście – a jest nią utwór “Bo tylko Ty” od grupy ERATOX, który zajmuje miejsce 32.

Pozostałe układ miejsc znajdziecie na grafice poniżej. Wszystkim zespołom i artystom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.
Przypominamy także, że nasza lista generowana jest na podstawie raportów online przez DJ-ów – członków DJ PROMOTION – i jest oficjalną listą dyskotekową TOP ZPAV.