jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > DJ TOP50 POLISH DANCE CHART || notowanie 42/2017

DJ TOP50 POLISH DANCE CHART || notowanie 42/2017

KOLEJNY WEEKEND JUŻ ZA NAMI – ZATEM CZAS NA KOLEJNE MUZYCZNE PODSUMOWANIE MINIONEGO TYGODNIA. KILKA AWANSÓW, KILKA SPDAKÓW… I TYLKO JEDNA NOWOŚĆ ZAMELDOWAŁA SIĘ NA NASZEJ LIŚCIE DJ TOP50 POLISH DANCE CHART.

Niezmiennie najpopularniejszym utworem zdaniem DJ-ów jest „Miłość w Zakopanem” – czyli niewątpliwie tegoroczny hit lata od SŁAWOMIRA, czyli nasz numer 1.
„Rock polo” – jak Sławek nazywa prezentowany przez siebie styl – ewidentnie trafiło w gusta zarówno fanów muzyki tanecznej, co potwierdza także liczba 34 milionów wyświetleń w równo pół roku.

Wspominaliśmy przy okazji poprzedniego notowania, że miejsce poza podium zajęte przez „Lalunię” zespołu MIG to tylko przypadek przy pracy.
W tym tygodniu ostatnia propozycja od rodzeństwa Gwiazdowskich ponownie w czołówce – tym razem na miejscu 2.

Na podium znalazła się także propozycja od Patryka i chłopaków z zespołu AFTER PARTY.
„Dzisiaj Ty jutro ja” mimo krótszego stażu w porównaniu do poprzedników radzi sobie doskonale na parkietach – więc zajęta miejsce 3. to nie dzieło przypadku.

Podobnie jak przed tygodniem tuż za podium znalazł się zwycięski numer z tegorocznego Festiwalu w Ostródzie – czyli propozycja od formacji BOYS zatytułowana „Moja kochana”.

A najlepszą „piątkę” zamyka propozycja od artysty, którego śmiało można nazwać fabryką hitów – każdy kolejny jego numer to gwarantowane czołowe miejsca na listach przebojów.
Dlatego 5. miejsce jak najbardziej zasłużenie padło łupem BOBIEGO i jego najnowszej produkcji „Niebiańskie oczy”.

Tak jak wspominaliśmy na wstępnie z zeszłotygodniowych premierowych propozycji tylko jedna zameldowała się na naszej liście – a jest nią utwór „Bo tylko Ty” od grupy ERATOX, który zajmuje miejsce 32.

Pozostałe układ miejsc znajdziecie na grafice poniżej. Wszystkim zespołom i artystom serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.
Przypominamy także, że nasza lista generowana jest na podstawie raportów online przez DJ-ów – członków DJ PROMOTION – i jest oficjalną listą dyskotekową TOP ZPAV.

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze