PROMO > Gromee ft. Lukas Meijer - Without You

Gromee powraca z nowym singlem, tym razem z wokalistą Lukas’em Meijer. Poprzednie utwory Gromee “Spirit” i “Runaway” oraz remix utworu dla Ani Dąbrowskiej trzymały się określonego stylu. Teraz jest nieco mocniej, bo z elementami progressive. Oto Gromee ft. Lukas Meijer – Without You – promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

?Without You? to nowy singiel producenta muzycznego i DJ Gromee. Utwór jest połączeniem muzyki klubowej i rockowej. Po ogromnych sukcesach, jakie odniósł na rynku muzycznym z utworami ?Fearless?, ?Spirit? i ?Runaway? zaskakuje nas ponownie. Tym razem artysta w swojej produkcji użył mocnych gitarowych brzmień, które idealnie komponują się z głosem wokalisty.

Singiel powstał przy współpracy Gromee‘go z szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem, który od lat zajmuje się muzyką oraz komponowaniem tworząc i śpiewając w szwedzkim zespole rockowym No Sleep For Lucy.

?Without You” opowiada o uczuciu, które pojawia się, gdy w życiu odnajdziemy kogoś, kogo naprawdę kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez tej osoby.