Becky G - Sin Pijama

Ta wokalistka dostarczyła nam w ubiegłym roku bardzo wesoły kawałek reggaeton, który już od ponad 30 tygodni znajduje się na Polish Dance Chart. Od ponad miesiąca także w Top 10. Ale oto ma nową, może nawet lepszą piosenkę > Becky G – Sin Pijama > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Becky G znana ze światowego hitu „Mayores”, ale w 2017 roku startowała u nas prawie „od zera, bo nikt jej nie znał, albo zapomniał. Sprawdziliśmy. W 2012 roku pojawiła sie u nas w serwisie w nagraniach z Pitbull i Ke$ha. Potem były dwa autorskie i cisza. W 2017 pojawiłą się z „Mayores” i w kilku nagraniach u gwiazd, np. z Davidem Guetta, Sean Paul.

 

Teraz powraca w wielkim „hukiem” z udziałem swojej koleżanki Natti Natasha, której utwór „Criminal” na YouTube odsłuchano ponad 1,2 miliardów razy (!). Dziewczyny połączyły siły w nowym numerze właśnie  „Sin Pijama”.

Piosenka ta łączy rytmy urban z dwuznacznym tekstem, który napisała grupa autorów i producentów mających na koncie liczne przeboje reggaeton – Becky G, Natti Natasha, Mau & Ricky, Daddy Yankee, Gaby Music, Raphy Pina, Jon Leone and Camilo Echeverry.

Sam utwór wplata się w klimat „Despacito”, ale go nie kopiuje. Zresztą Becky G to wakalistka już sama w sobie oryginalna. Stawiamy, że ten utwór powinien , podobnie jak „Mayores”, spodobać się na naszych parkietach.

Czy „Sin pijama” znajdzie się na Polish Dance Chart? Trzeba poczekać, ale to bardzo prawdopodobne.

Sprawdźcie zresztą sami czy to „trafiony” kawałek …