jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Doskozzza > Stachursky > zaskakująca zmiana stylu. Czy wyjdzie mu na dobre?

Doskozzza > Stachursky > zaskakująca zmiana stylu. Czy wyjdzie mu na dobre?

25 lat i ciągle poszukuje! To jest naprawdę warte szacunku! Inni się poddają – On walczy dalej. Pomóżmy mu zatem i oceńmy jego nowy utwór „Doskozzza” gwiazdkami. Jacek aka Stachursky na pewno będzie ciekaw. A może będzie musiał dalej szukać?  W tym artykule info o tym nowym kawałku oraz o najbliższym planach Jacka.

 

 

 

 

„Doskozzza” – brzmi dziwnie, ale gdy posłuchacie tego, zdziwicie się jeszcze bardziej. Jak to skomentować? Pewnie tak: Jacek poszukuje. Dlatego oceńcie w serwisie ten kawałek swoimi gwiazdkami. Stachursky na pewno będzie ciekaw. A może ma szukać dalej, w innym kierunku? Pomóżmy mu?

No i wystarczy popatrzeć na jego aktualne foto oraz tekst tego utworu. Niżej. Takiego nigdy go nie widzieliśmy! Ale to nie pierwszy eksperyment Jacka w ostatnim czasie. Wystarczy gdy przypomnicie sobie „Funky rider” – jego poprzedni utwór.

Znamy już datę wydania albumu. Premiera płyty „2K19” planowana jest na 19 września 2019 roku i już można zamówić ją w przedsprzedaży tutaj.

 

Doskozzza Stachursky
Razu pewnego, przebywając na Dachu Świata w krainie Oświeconych Wojowników, uczestniczyłem w uroczystym spotkaniu, podczas którego poznałem pewnego czcigodnego Mistrza. Ów Mistrz Etyzer, dowiedziawszy się, że jestem z Polski, bardzo się ucieszył i wzruszył.
Okazało się, że swego czasu, gościł kilka tygodni w naszym pięknym kraju, przemierzając go wzdłuż i wszerz, jednocześnie opisując mi szczegółowo jeden tydzień, który spędził z pewną grupą młodych ludzi zwaną „Szacowni Korbiarze”. Słuchając Jego frapującej opowieści, dotarło do mnie, że powinienem to opisać. I tak powstała Doskozzza” – wyjaśnia Stachursky.

 

Warto dodać, że w 2019 roku Jacek Stachursky obchodzi 25-lecie działalności artystycznej.
Najbliższe koncerty Stachursky:

09.05 Kraków – Zet Pe Te
16.05 Gdańsk – Kwadratowa
24.05 Warszawa – Praga Centrum
19.06 Warszawa – Torwar (jako support przed Scooter)

Doskozzza, Wixozzza
Doskozzza, Wixozzza
Dosko, Dosko, Dosko
Dosko, Dosko, Dosk

Wixa Korba Wixa Korba
Wixa Korba Wixa Korba
Wixa Korba Wixa Korba
Wixa Korba Wixa Korba

Ogólnie podwójnie z wyskoku z obrotem
Ogólnie podwójnie z wyskoku z obrotem
Potrzebna poprawka konkretna poprawka

W ogóle centralnie kamieniem go bez kitu
W ogóle centralnie kamieniem go bez kitu
…..

Doskozzza, Wixozzza
Doskozzza, Wixozzza
Dosko, Dosko, Dosko
Dosko, Dosko, Dosko  ….

Podobne artykuły

na górze