EDM PROMO Willan

Oto cztery nasze rekomendacje z premier gatunku Electronic Dance Music, który jak zwykle raczy nas swoją wielobarwnością. Klimatyczny Tech-House, Electro Eli & Fur, Ferry Corsten & We are Loud, SICKOTOY & Forever Kids i Lost Capital.

Z przyjemnością zauważamy powrót ciekawej muzy Tech House, która kiedyś święciła swoje triumfy, na przykład za czasów Faithless. Teraz mamy nowe pokolenie zdolnych producentów, a nawet producentek, takich jak formacja Eli & Fuir.

 

Eli & Fur to duet dziewczyn – producentów z Londynu. Bardzo ciekawa kompozycja „Otherside”, której słucha się z przyjemnością, w domu i może kiedyś w … klubie.

 

Weteran muzyki Trance Ferry Corsten powraca z klimatycznym kawałkiem Tech House i We are Loud, który tworzą:  Björn van den Biggelaar i Daniël Ortgiess.

 

SICKOTOY to Alexandru Cotoi z Rumunii. Robi całkiem oryginalna muzę – mieszankę electro, house, trap. Ma już na koncie współprace m.in. z Inna. Forever Kids to zupełnie nowa formacja, która zadebiutowała w 2019 roku singlem „This Party!”.

 

Wschodzące gwiazdy Hovo Hovhannisyan i Ashot Petrosyan, lepiej znani jako Lost Capital, od wielu lat dzielą się swoją muzyczną pasją. Odkąd ci młodzi ludzie zdecydowali się produkować razem, mieli wielkie ambicje i marzenia. Największym marzeniem Lost Capital jest sprawienie, by ludzie tańczyli z charakterystycznym rytmem i poczuli, co potrafi muzyka. Cieszyć się! Poi wysłuchaniu „No mnercy” zdecydowanie słychać, że ci producenci też się cieszą, bo to słyszymy to fajna zabawa dźwiękami elektronicznymi i ostrą jazdą..